Ace Combat 7: Skies Unknown – Zwiastun z gameplayem przybliża fabułę [WIDEO]
![Ace Combat 7: Skies Unknown – Zwiastun z gameplayem przybliża fabułę [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/79964d0b-3aaa-4b0b-8824-5fc015565059.jpeg)
Zaplanowane na ten rok Ace Combat 7: Skies Unknown doczekało się nowego zwiastuna. Niespełna dwuminutowy materiał skupia się na prezentacji fabuły. Okazuje się, że główny bohater kampanii z nieznanego jeszcze powodu trafił do jednostki karnej. Na miejscu czeka go najpierw mordercze szkolenie, a następnie walka o odkupienie starych win. Swoją drogą, charakterystyczne oznaczenia na ogonie samolotu określa się jako „linie grzechu”. Im więcej ich jest, tym cięższego przestępstwa dopuścił się niegdyś pilot.
Według wstępnych szacunków developera kampania ma dostarczyć nam około pięciu godzin zabawy. Dodatkowo nowy Ace Combat zaoferuje nam rozgrywkę sieciową oraz tryb VR z własną zawartością. Gra ma pojawić się na PC, PS4 i XBO. Niewykluczone, że konkretny termin premiery zostanie podany na sierpniowym Gamescomie.
Czytaj dalej
8 odpowiedzi do “Ace Combat 7: Skies Unknown – Zwiastun z gameplayem przybliża fabułę [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Bo latać myśliwcem każdy może, nawet kryminalista.
Trzeba przyznać, że strasznie krótka jest ta kampania, w porównaniu z AC6, AC:AH, lub AC5. Wcześniej kończyliśmy singla w około 10-12 godzin… dobra, AC5 trwało około 8 godzin na normanym poziomie. A jeszcze mam pytanie – czy mamy info, po której stronie konfliktu walczymy w końcu? Osean Federation czy Erusea?
+ForisUA wszystko zależy na jakim poziomie trudności grasz i jak dobrym jesteś graczem (nie powtarzasz misji) w Ace Combat Zero można było obrać 3 drogi najemnik, żołnierz, rycerz co efekcie końcowym owocowało innymi misjami / przeciwnikami oraz nagrodami za misje, patrząc na Ace Combat 5 to zawiera sporo misji co wydłuża czas grania, odnośnie Ace Combat 6 słyszałem różne opnie jednym się podoba a drugim nie, osobiście najbardziej lubię grać w Ace Combat 5 oraz Zero graficznie jak i grywalnie się trzymają.
Fabuła w AC7 Skies Unknown jakoś nie zachęca do gry podobnie jak to miało miejsce AC Assault Horizon czy Namco nie może napisać dobrej historii w starym stylu, oprawa graficzna nowej generacji to nie wszystko co może zaoferować nowa gra.
+Dantes wiesz, na podstawie tych strzępów fabuły, które zaprezenotowano nam kolejno w zapowiedzi 2016 r. oraz w trailerach z zeszłorocznych targów wyrysowuje się bardzo intrygujący konflikt. Zobacz sam: zaawansowana technologicznie Federacja zaczyna budowę monstrualnej kosmicznej windy na terenie mniejszego państwa, które samo do niedawna uchodziło za faszystowskie, a teraz jest młodym królestem z młodą księżniczką na czele. W dodatku rywalizacja toczy się też na nowym polu człowiek – bezzałogowy dron
A teraz jeszcze okazuje się, że ludzie-piloci to zmuszani do wykonania misji przestępcy, a nie rumiani chłopcy-patrioci. Ciekawie, co może nimi motywować.
+ForisUA pełną fabułę AC7 zna tylko Namco, chodzi mi o dramatyzm oraz filmowość przedstawionej historii, niby z jednej strony to dobre rozwiązanie ale z drugiej fabuła może stracić na jakości.
Nigdy w to nie gralem, chcialbym, ale 5h zabawy? Wtf?