Fortnite: Tryb Save the World doczeka się aktualizacji

Fortnite: Tryb Save the World doczeka się aktualizacji
Epic Games przypomniało sobie o fanach zabawy kooperacyjnej.

Fortnite to nie tylko bijące rekordy popularności zmagania w stylu battle royale. Dzieło Epic Games oferuje też kooperacyjny tryb Save the World, który w najbliższych tygodniach i miesiącach ma obrastać w świeże treści. Wiadomo, że pierwszy akt nowej kampanii pojawi się niedługo po tym, jak gra zostanie zaktualizowana do wersji 5.0. Developer przeniesie fanów co-opa na pustynię.

Ważną częścią lipcowej aktualizacji będzie powracający do gry tryb Challenge the Horde, który jest „skoncentrowany na szybkiej potyczce”. Wylądujemy na mapie z gotową bazą i stoczymy walkę z falami wrogów. Co istotne, będziemy mieć mało czasu na „tworzenie broni, budowanie struktur i układanie pułapek”. Przemodelowane Challenge the Horde to również lepsze nagrody, bilety na nadchodzące wydarzenia oraz potyczki z minibossami.

Na koniec warto wspomnieć, że Save the World „w ciągu najbliższych miesięcy” otrzyma „przynajmniej dwa zupełnie nowe typy” przeciwników.


(Kliknij, aby powiększyć)

4 odpowiedzi do “Fortnite: Tryb Save the World doczeka się aktualizacji”

  1. A to czasem nie miało przejść w końcu na F2P? Akurat Fortnite Battle royal mnie w najmniejszym stopniu nie pociąga, za to tego coopa z ciekawości bym przetestował 😀

  2. @dragonlord90 No było coś takiego, że miało to przejść na f2p, albo ma, bo nie wiem czy to wciąż przed nami, czy się opóźnia czy ostatecznie z tego zrezygnowano.

  3. Ma przejść, ale nie sprecyzowali dokładnie kiedy. Póki co, z tego co publikowali można wnioskować, że stanie się to do końca 2018. Ratowanie jest spoko, sam kupiłem głównie z myślą o zarabianiu waluty premium, ale z czasem przekonałem się i gram dla przyjemności. Chociaż lepiej latać z ekipą, bo randomy potrafią napsuć krwi stojąc na afku, nie realizując celów misji. Czat ogólny został już dawno stracony, na rzecz dzieciaczków piszących „SIEMKA KTO TRADE”. Także sam tryb polecam, ale niekoniecznie solo.

  4. Według przecieków udostępnionych przez wiarygodne źródło, tryb save the world ma stać się darmowe w połowie piatego sezonu Battle Royale, co powinno przypaść na koniec sierpnia/początek września.

Dodaj komentarz