Torchlight 3: ♪♫Zbudujemy sobie fort…♫♪ [WIDEO]
![Torchlight 3: ♪♫Zbudujemy sobie fort…♫♪ [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/a2968ad4-f572-4ac5-94fd-82a338a3a7cf.jpeg)
Myślę że nie zaryzykuję wiele, jeśli stwierdzę, że większość fanów Torchlighta odetchnęła z ulgą, gdy okazało się, że twórcy odeszli od dość kontrowersyjnego konceptu mocno usieciowionego Frotniers i przebudowali grę tak, by w większym stopniu przypominała klasyczne odsłony.
Nie znaczy to jednak, że zabraknie jakichkolwiek nowości, a jedną z nich będzie możliwość zaprojektowania własnego fortu. Przejęta z rąk goblinów nieruchomość będzie początkowo znajdowała się w fatalnym stanie, ale przy odrobinie troski może zamienić się w idealne gniazdko. Nowe elementy wystroju można stworzyć samodzielnie lub zdobyć w trakcie wypraw, a następnie postawić w dowolnie wybranym miejscu wewnątrz murów, co powinno dać kreatywnym osobom sporo miejsca do popisu. Co ważne fort nie będzie przypisany do poszczególnych postaci, ale do całego konta, co z pewnością umili życie miłośnikom altów.
Chętni będą mogli zaprosić do swoich włości innych graczy i pochwalić się przed nimi kolekcją łupów a także umożliwić im korzystanie z budynków w rodzaju stacji zaklinania, dzięki której mogą ulepszyć swój ekwipunek.
Gra zadebiutuje na PC, XBO i PS4 jeszcze w tym roku.
Czytaj dalej
4 odpowiedzi do “Torchlight 3: ♪♫Zbudujemy sobie fort…♫♪ [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Niby Torchlight jest tworzony przez oryginalnych twórców Diablo, ale gra jest bardziej cukierkowa i kreskówkowa niż krytykowane przez wielu Diablo 3. Ech.
@arisa321 Torchlight był taki od samego początku, a Diablo zmieniło styl. Stąd krytyka.
@arisa321 Grałem w różne 'cukierkowe gry’ i bawiłem się świetnie, ale styl graficzny Torchlight 2 i 3 jest dla mnie zwyczajnie męczący. I pewnie dlatego sobie trójkę odpuszczę.
Ja tam nic nie mam przeciw nowinkom…jak długo mogę je olewać.