The Elder Scrolls Online: Dodatek Morrowind za darmo dla każdego

Fani The Elder Scrolls na pewno wiedzą, czym jest Morrowind: mowa tutaj o dodatku, trzeciej odsłonie serii, jak i samej prowincji. W tym przypadku szczególnie chodzi o DLC, ponieważ ze względu na zbliżającą się premierę dodatku High Isle do ESO, który zadebiutuje już w czerwcu, twórcy przygotowali promocję. Chcieli mieć pewność, że „absolutnie każdy może doświadczyć tego pierwszego kroku na drodze do nadchodzącego rozdziału”.
Otóż dla każdego gracza The Elder Scrolls Online, DLC Morrowind dostępne jest za darmo, do pobrania już teraz. Jeśli posiadacie konto ESO, powinien być do niego przypisany dostęp do dodatku. To nie pierwszy raz, gdy ESO daje nam okazję na powrót do poprzednich części serii Elder Scrolls. Wcześniej mogliśmy to zrobić za sprawą przygody „Gates of Oblivion”, nawiązującej do 4. części – i chyba mojej ulubionej.
Być może nie wszyscy wiedzą, dlatego tłumaczę: w tym dodatku będziemy mieli okazję zwiedzać krainę mrocznych elfów – wyspę Vvardenfel, która leży w prowincji Morrowind. Właśnie w tej samej lokacji rozgrywały się wydarzenia trzeciej odsłony serii.
Jeśli chodzi zaś o samą fabułę: jeden ze strażników wyspy zachoruje na niespotykaną chorobę, a my, jako gracz, będziemy musieli rozwikłać jej tajemnicę, oczywiście tym samym ratując świat – bo dlaczego by nie.
Czytaj dalej
3 odpowiedzi do “The Elder Scrolls Online: Dodatek Morrowind za darmo dla każdego”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Nie rozumiem. To można miec ESO i nie mieć dostępu do tego DLC? Ja kupiłem podstawkę za 20 zł jakiś rok temu i od razu miałem dostęp do Vvardenfel. Tak właściwie, to głównie po to kupowałem ESO, żeby z nostalgii połazić po „grzybowej krainie”.
Z tego, co zrozumiałem, to faktycznie od jakiegoś czasu dodatek kupuje się razem z podstawką, ale jeśli nabyłeś grę wcześniej, to DLC było do dokupienia osobno – teraz dostaniesz je za darmo.
Też jestem zaskoczony. Kiedyś tam kupiłem Elswyre i dostałem razem z tym Summerset, Morrowind i podstawkę. Ta promocja to chyba tylko i wyłącznie dla osób które posiadały tylko „vanile”.