Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone z informacjami o 4. sezonie

Activision potwierdza, że 14 czerwca 2023 roku gracze otrzymają aktualizację 4. sezonu i będą mogli liczyć na nowe bronie, mapy, a także tryby.
Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zwiastun czwartego sezonu z odpowiednią dawką informacji pojawi się na dzisiejszym Summer Game Fest. Inna ciekawostka jest taka, że Warzone 2.0 upraszcza swoją nazwę, więc od tej pory ma to być tylko „Warzone”.
Jakie nowości czekają na graczy? Call of Duty Warzone powinno otrzymać m.in. mapę o nazwie Vondel, która łączy w sobie europejskie uroki starego świata z dodatkową szczyptą współczesnej architektury. Uwagę przyciąga również operator Nikto, który jest twarzą czwartego sezonu.
Na oficjalnej grafice widać choćby nowy tryb Search & Destroy w wariancie 12v12, a także 12v12 Prisoner Rescue. Co ciekawe, widać również miniaturkę z pojazdem amfibijnym, który ma być atrakcją na mapie Vondel.
