Ready or Not: Duchowy następca SWAT 4 ma ponad 100 tys. pozytywnych recenzji

Taktyczny FPS, będący duchowym spadkobiercą SWAT 4, pojawił się we wczesnym dostępie w 2021 roku i z miejsca wzbudził wiele kontrowersji, zapowiadając m.in. szkolną strzelaninę. Dodatkowo w 2022 roku, w szóstą rocznicę tragedii w klubie Pulse, VOID dodało misję rozgrywającą się właśnie w takim lokalu. Twórcy usunęli poziom, a jeszcze wcześniej pożegnali się z ówczesnym wydawcą – Team17.
Pomimo problemów, tytuł został doprowadzony do końca i obecnie ma ponad 100 tys. pozytywnych recenzji na platformie Steam. Twórcy chwalą się ulepszoną sztuczną inteligencją przeciwników czy różnorodnością rozkazów, jakie możemy wydać naszemu oddziałowi.
Przy okazji wypuszczenia pełnej wersji dodano Commander Mode, czyli jednoosobową kampanię, w której wcielamy się w postać Davida Beaumonta – lidera grupy SWAT. Naszym zadaniem jest dobranie odpowiedniego zespołu, wykonywanie misji i dbanie o zdrowie psychiczne naszych towarzyszy. Co więcej, jeżeli członek ekipy zginie, jest to zgon permanentny i nie można go wskrzesić.
Ready or Not jest dostępne wyłącznie na PC, a developerzy chcą poszerzenia oferty o konsole, jednak nie ujawnili więcej informacji na ten temat.
Czytaj dalej
Jedna odpowiedź do “Ready or Not: Duchowy następca SWAT 4 ma ponad 100 tys. pozytywnych recenzji”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Dzięki za info, dodałem sobie do wishlisty. 🙂