Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 5

Smuggler środa, 28 sierpnia 2019, 16:00 O grach inaczej

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Fan Fallouta 76 ukończył pierwszy rajd w grze i jako nagrodę otrzymał „legendarny przedmiot”, czyli – konkretnie – zwykłą wiertarkę. Niby nieudarową, ale my na wieść o tym dostaliśmy udaru.

Krzysztof Ibisz poprowadzi finały krajowej Ultraligi League of Legends. No nie wiem, zatrudniać niepełnoletnich? Troszkę ryzykowne. Potem będą lamenty, że gry wypaczyły mu psychikę.

Indonezyjski gracz, zgodnie z miejscowym obyczajem nakazującym wręczenie przy okazji oświadczyn prezentu swej narzeczonej, obdarował ją (za jej sugestią zresztą) podzespołami komputerowymi, w tym Ryzenem 5 3600 i Radeonem RX 5700 XT VGA. Nie wiemy, jak brzmiała treść oświadczyn, ale pewnie mniej więcej tak: „czy zechcesz grać ze mną w co-opie, aż nas lag nie rozdzieli”? Życzymy wielu ładnych fragów oraz żadnych spięć!

Przy okazji: wiecie, że dwa z dwudziestu najbardziej dochodowych lipcowych debiutów na Steamie to erotyczne gry anime? Piszemy o tym tylko po to, żeby móc wrzucić ten obrazek z LOVE³:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 29 sierpnia 2019, 9:53   gimemoa
Z tym Ibiszem to kumpel mi mówił bo oglądał - wyszedł, przedstawił zawodników i tyle go widzieli. Rzeczywiście było co reklamować i zapowiadać XD
środa, 28 sierpnia 2019, 16:34   vsavior
Cóż, seks i przemoc zawsze się najlepiej sprzedają, taka już nasza natura.

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z