Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 23

Smuggler środa, 22 stycznia 2020, 18:30 O grach inaczej

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Szczyt bezczelności? Kiedyś "nasrać na wycieraczkę sąsiada, zadzwonić i poprosić o papier toaletowy". Dzisiaj "Twórcy Star Citizena żądają 500 tysięcy dolarów od Cryteka".  Za co? Bo ta firma śmiała mu wytoczyć proces za niezgodne z umową wykorzystanie CryEngine, i za to że przez lata pracy nad SC Cloud Imperium Games  poniosło straty. Zainspirowany ich pozwem, sam zamierzam pozwać CDP Red za to, że nie kupiłem ich akcji 10 lat temu i w efekcie poniosłem spore straty.

Są pogłoski z wiarygodnych źródeł, że iPhone 12 będzie miał moc obliczeniową porównywalną z 15-calowym MacBookiem Pro, a to dzięki m.in. układowi A14 produkowanym w technologii 5 mikrometrów. Zapewne dzięki temu rozmowę telefoniczną można będzie prowadzić 3x szybciej. A żeby go kupić to trzeba będzie sprzedać już nie jedną a dwie nerki.

CDP Red przełożył właśnie premierę Cyberpunka z kwietnia na wrzesień tego roku. To nie jest cybeprank, niestety.  Nie prościej od razu przełożyć na premierę PS5? 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 22 stycznia 2020, 21:49   shutdown
@Memotimer a gdzieś jest napisane że własne? :]
środa, 22 stycznia 2020, 21:06   Memotimer
Tragedia by była gdyby trzeba było sprzedać trzy nerki ;)

Artykuły

Myśl na dziś: Największy problem z pesymistami polega na tym, że rzadko się mylą.

Komentarzy:
0

O grach będących interaktywnymi komiksami słyszymy już od dawna, do tej pory rzadko jednak traktowano ten pomysł tak dosłownie, jak w produkcji Atomic Wolf.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z