3
14.12.2022, 11:33Lektura na 2 minuty

Zegarki Garmin: jaki smartwatch wybrać?

Jaki smartwatch będzie najlepszym prezentem na tegoroczne święta? Odpowiedź brzmi: to zależy. Przed decyzją o zakupie warto zastanowić się, jakie funkcje najbardziej przydadzą się obdarowywanej osobie, jaki jest jej poziom aktywności oraz jaki design najbardziej przypadnie jej do gustu.

Marka Garmin od lat rozwija technologie tworzone z myślą o aktywnym stylu życia. W ofercie znajdziemy m.in. zegarki o zróżnicowanych funkcjach – wielbicielom aktywności przypadną do gustu modele z szeroką gamą aplikacji sportowych i zaawansowanymi pomiarami kondycji, a miłośnicy outdooru z pewnością chętnie sięgną po wytrzymałe smartwatche z niezawodnymi funkcjami nawigacyjnymi.


Gotowy na każde sportowe wyzwanie

Wszechstronne smartwatche Garmin z serii fenix 7 oraz epix będą strzałem w dziesiątkę dla każdego wielbiciela aktywności. Te zaawansowane modele mają pełen wachlarz sportowych funkcji wraz z dostosowanymi do kondycji planami treningów biegowych Garmin Coach, a także wygodne funkcje nawigacyjne z kolorowymi mapami przystosowanymi do danej dyscypliny. Do tego funkcje monitorowania zdrowia oraz przydatne na co dzień opcje, takie jak płatności zbliżeniowe Garmin Pay i powiadomienia na ekranie zegarka.

Garmin fenix 7
Garmin fenix 7
Garmin epix
Garmin epix

Uniwersalny smartwatch dla każdego

Smartwatche z serii Venu 2 sprawdzą się zarówno podczas treningu, jak i jako uzupełnienie codziennej stylizacji. Venu 2, jego mniejsza wersja Venu 2S oraz Venu 2 Plus z możliwością prowadzenia rozmów to klasyczne modele z okrągłą tarczą, a charakterystyczny Venu Sq 2 z prostokątną kopertą wyróżnia się ciekawym designem i dużym wyborem kolorów. A co kryje w sobie ich wnętrze? Szeroki wachlarz funkcji smart, w tym m.in. zaawansowane monitorowanie snu, wbudowane aplikacje sportowe i wygodne płatności zbliżeniowe Garmin Pay.

Garmin Venu 2
Garmin Venu 2

Dla wielbicieli outdooru

Seria Instinct Crossover to najnowszy, niezwykle wytrzymały zegarek hybrydowy GPS z analogowymi wskazówkami i opcjonalną soczewką solarną. Smartwatche z odważnymi fluorescencyjnymi detalami oraz monochromatycznym wyświetlaczem działają do 28 dni w trybie zegarka, 20 godzin w trybie GPS lub nawet 71 dni w trybie oszczędzania energii. Do tego dochodzi obsługa wielu systemów nawigacji satelitarnej dla lepszej orientacji w terenie, możliwość zapisywania punktów orientacyjnych oraz wyznaczanie tras – wielbiciele outdooru z pewnością będą zadowoleni.

Garmin Instinct Crossover
Garmin Instinct Crossover

Te oraz jeszcze więcej zaawansowanych smartwatchy Garmin znaleźć można na stronie www.garmin.com.

Tekst powstał we współpracy z partnerem.

Redaktor
Partner
Wpisów74

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane