103
18.12.2020, 08:48Lektura na 3 minuty

Konkurs Cyberpunk 2077 - wygraj oficjalną książkę o świecie gry [Zakończony]

W księgarniach jest dostępna jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077. W naszym konkursie pięć osób ma szansę wygrać jej egzemplarz. 


Tomasz „Ghost” Matusik

Dark Horse Books oraz CD PROJEKT RED, twórcy komputerowej serii Wiedźmin, przedstawiają Cyberpunka 2077 – obszerne studium wiedzy o uniwersum gry.

Cyberpunk 2077 to bogato ilustrowany przewodnik, który przeniesie cię do futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City – centrum akcji nowej gry CD PROJEKT RED.

Ta starannie przygotowana pozycja zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie długo oczekiwanej gry. Wkrocz w rok 2077, do świata, gdzie przemoc, ucisk i cybernetyczne wszczepy są nie tylko codziennością, lecz także koniecznymi środkami do osiągnięcia celu. Odkrywaj poszczególne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy Cyberpunka 2077.

Aby wziąć udział w konkursie, w jednym komentarzu wyjaśnij, czym jest Cyberpunk. Piątka autorów najciekawszych odpowiedzi otrzyma „Jedyną oficjalną książkę o świecie gry”.

Na propozycje czekamy do środy 9 grudnia do godz. 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Po długiej selekcji zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące propozycje.

kaakuuzuu
Cyberpunk to nie tylko przyszłość. To styl życia, ideologia, filozofia. To potrzeba znalezienia samego siebie. Potrzeba dostosowania się do systemu, do otaczającego nas świata nieskończonych możliwości, do nowoczesnego, kolorowego świata technologii i maszyn, który swoim światłem przyćmiewa prawdziwy obraz szarej i brutalnej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której dążymy do stania się maszyną, często kosztem własnego człowieczeństwa.

Ratke
Cyberpunk jest tym, do czego jako społeczeństwo dążymy. Czy słusznie? Chcemy przecież dalszego rozwoju technologii, ale jednocześnie musimy pamiętać, jakie niesie on zagrożenia. Często kierujemy się konsumpcjonizmem, ale zawierzenie swojego życia potężnym korporacjom nie może skończyć się dobrze. Cyberpunk to swoista wróżba - dla jednych zachęta, a dla innych przestroga. Znaczeń jest jednak więcej - aktualnie dla wielu to po prostu cenna lekcja cierpliwości. Jednak przede wszystkim, Cyberpunk to styl.

gamingman
Cyberpunk to futurystyczna wizja przyszłości, w której człowieczeństwo oraz technologia przeplatają się,  stanowiąc nierozerwalną parę. Jak jung i jang wzajemnie wypełniają się, tworząc jedność i jednocześnie coś wspanialszego niż każde z osobna.

CoVert
Cyberpunk to nastoletni ja, czytający z wypiekami na twarzy opowiadania Dicka i wielu mi podobnych. To godziny i dni spędzone przy pierwszym Deus Exie. To setki przeczytanych nocą stron w internecie na temat spisków rządów i wielkich korporacji. To opad szczęki po pierwszej projekcji Blade Runnera i odkryciu, że jest to dzieło zupełnie inne niż książkowy pierwowzór. Cyberpunk to my. A jeżeli przegram, to moja żona dopiero mi pokaże, co to prawdziwy cyberpunk, bo nie mam dla nie prezentu na Gwiazdkę:(

Shana
Cyberpunk to coś, co zarówno przeraża jak i intryguje, bo czy da się połączyć wszczepy, technologię, ciało i umysł w jedno, wciąż przy tym pozostając człowiekiem? Czy może człowieczeństwo kończy się ingerencją technologii w nasze ciała i umysły? Cyberpunk próbuje nakłonić nas do zadawania pytań i szukania odpowiedzi, które choć odrobinę uchylą rąbka tajemnicy.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Cyberpunk książka" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją jestem związany od wielu lat. Nie piszę zbyt dużo, ale udzielam się w inny sposób. Zajmuję się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzoruję tworzenie nowych serwisów i ogarniam całą masę innych spraw. :)

Profil
Wpisów792

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane