67
3.02.2015, 19:48Lektura na 1 minutę

Stwórz mapę na motywach CD-Action i wygraj Heroes III HD! [UPDATE: Wyniki]

Do premiery Heroes of Might & Magic III HD został niecały tydzień. Jeżeli zamierzacie poświęcić na tę grę kolejne dziesiątki lub setki godzin (co popieramy i pochwalamy), z przyjemnością weźmiecie też udział w naszym konkursie. Do wygrania: trzy razy Heroes III w HD.


CD-Action

[UPDATE]

Oto zwycięzcy:

vvictoreq
Owlle
1991Rafal

Gratulujemy! Skontaktujemy się z wami na forum.

[/UPDATE]

Zadanie konkursowe nie należy do trudnych, ale w wykonanie go będziecie musieli włożyć trochę pracy. Aby wziąć udział w konkursie, musicie stworzyć mapę do Heroes III. Ale nie byle jaką – musi to być mapa na motywach CD-Action, a więc w jakiś sposób związana z czasopismem. Technika wykonania: dowolna. Możecie wykorzystać zarówno edytor dostępny w grze (i zrobić screena), jak i plastelinę (i zrobić zdjęcie). Jesteśmy pewni, że zaskoczycie nas niejednym genialnym pomysłem.

Ważne: swoje zgłoszenia wpisujcie w komentarzach pod tym newsem. Obrazki wrzucone muszą zostać na www.imgur.com (i najlepiej gdybyście podali bezpośredni adres do pliku, nie strony z obrazkiem).

Macie czas do środy, 28 stycznia, 23:59:59. Trzy najlepsze zgłoszenia otrzymają Heroes of Might & Magic III HD. Powodzenia!

Redaktor
CD-Action
Wpisów1024

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze