1
18.03.2024, 17:00Lektura na 1 minutę

„Among Us”: Frodo został stażystą, czyli poznaliśmy obsadę serialu animowanego

Serial na podstawie Among Us może pojawić się już w tym roku.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

„Among Us” to serial, który powstaje o 4 lata za późno. Po ogłoszeniu prac nad produkcją jedynym pocieszeniem był fakt, że animacja tworzona jest przez Titmouse, odpowiedzialne m.in. za „Big Mouth”. Showrunnerem został Owen Dennis od „Infinity Train”. 

W miniony weekend poznaliśmy obsadę serialu. Nie zabraknie gwiazd oraz szczegółów, dotyczących fabuły tego ryzykownego przedsięwzięcia CBS Studios. W rolach głównych zobaczymy: Elijaha Wooda („Władca Pierścieni”) jako Zielonego, Randalla Parka („Wandavision”) jako Czerwonego, Yvette Nicole Brown („Community”) jako Pomarańczowego oraz Ashley Johnson (Ellie z The Last of Us) jako Fioletowego. 

Czerwony jest kapitanem statku The Skeld. Pomarańczowy to korporacyjny szczur bez kręgosłupa moralnego, Zielony jest stażystą, a Fioletowy odpowiada za ochronę na promie kosmicznym. 

Czy tak jak w przypadku „Big Mouth” serial będzie satyrą, co rusz mrugającą do widza, czy może potraktuje się poważnie i stworzy zagadkę w stylu „whodunit” prosto z kart książek Arthura Conana Doyle’a czy Agathy Christie? „Among Us” ma zadebiutować na Paramount Plus pod koniec 2024 lub dopiero w 2025 roku. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów482

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze