1
3.02.2024, 11:00Lektura na 4 minuty

Among Us dostanie serial. Może i 4 lata za późno, ale twórcy „Big Mouth”

Serial animowany na podstawie Among Us w 2024 brzmi albo jak katastrofa, albo jak kulturowy reset, więc czekam z niecierpliwością.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Znacie taką grę jak Among Us? Dzieciaki to kochają. Jest w niej taki czerwony impostor, który jest sus, biegający astronauci oraz całkowicie, ale to całkowicie normalna społeczność memowa.

Żarty na bok; jest 2024, a twórcy z Innersloth pokazali pierwszą zajawkę nadchodzącego... serialu animowanego na podstawie gry. Lata po zalewie komiksów, pluszaków oraz powieści dla młodzieżowego odbiorcy.

Among Us
Among Us

To będzie piękna...

„Among Us” jest produkowane przez CBS Studios w porozumieniu z developerem Innersloth. Animacją zajmuje się Titmouse, ekipa odpowiedzialna m.in. za „Big Mouth”, a główną osobą odpowiedzialną za całość jest Owen Dennis. Niektórzy mogą go znać z „Infinity Train”.

Tak prezentuje się pierwszy obrazek z produkcji (nie concept art):

Nieznany jest żaden dalszy konkret: data premiery, platforma streamingowa czy telewizja, długość serialu. 


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze