2.11.2022, 13:15Lektura na 1 minutę
Wideo

„Avatar: Istota wody” na widowiskowym podwodnym zwiastunie

W drugiej części „Avatara” Jamesa Camerona z pewnością nie zabraknie efektownych podwodnych scen.


Jakub „rajmund” Gańko

Od premiery pierwszego „Avatara” minęło tyle czasu, że trzeba było wprowadzić go ponownie do kin przed premierą kolejnej odsłony. Ta się jednak zbliża wielkimi krokami i właśnie dostaliśmy kolejny zwiastun „Avatara: Istoty wody”. Jak można się spodziewać już po samym tytule, w drugiej części serii Jamesa Camerona nie zabraknie wielu scen po wodą, co potwierdza też nowy trailer.

Akcja „Avatara: Istoty wody” rozgrywa się ponad 10 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym filmie. Jake i Neytiri doczekali się potomstwa, ale problemy nie opuszczają ich rodziny. Możemy się szykować na widowiskowe pojedynki, przejmujące zwroty akcji i ponad trzy godziny pobytu w kinie... a potem pewnie bicie kolejnych kinowych rekordów, jak na Camerona przystało.

Na razie poświęćcie regulaminowe dwie i pół minuty na nowy zwiastun:

W „Avatarze: Istocie wody” ponownie zobaczymy Sama Worthingtona, Zoe Saldañę oraz Sigourney Weaver, a także Stephena Langa i Kate Winslet. Film wyreżyseruje oczywiście James Cameron według własnego scenariusza, w którym wspomogli go Rick Jaffa i Amanda Silver. Polska premiera filmu została zaplanowana na 16 grudnia 2022.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1142

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze