11.02.2024, 08:00Lektura na 1 minutę

„Badlands”: Predator powraca. Powstanie kolejny film z serii

Reżyserią zajmie się ponownie Dan Trachtenberg, mający na swoim koncie m.in. „Predator: Prey”.


Samuel Goldman

Wieczna eksploatacja znanych serii już chyba nikogo nie dziwi, a powrót rozkochanej w łowach rasy po „Predatorze: Prey” z 2022 roku był prawie pewny – mimo że obraz miał swoje wady, o których pisał Smuggler w swojej recenzji, to w kategorii czystej rozrywki sprawdzał się znakomicie.

Obraz Trachtenberga ominął kina, wylądował od razu na platformie streamingowej i okazał się sukcesem na tyle znaczącym, że otrzyma sequel. „Badlands” nim jednak nie będzie, bo choć reżyser wraca do tego samego uniwersum, to historia ma być odrębną opowieścią w tym samym uniwersum. Nie wiemy, czy podobnie jak „Predator: Prey”, pozycja nie otrzyma premiery kinowej, jednak prace na planie mają ruszyć jeszcze w tym roku, więc zapewne wkrótce dowiemy się więcej.

Obok Dana Trachtenberga stanie Patrick Aison, który zajmie się scenariuszem. Panowie współpracowali wcześniej w tym samym zakresie przy poprzednim filmie o międzyplanetarnych łowcach o licach tak niewyjściowych, że skrzętnie ukrywanych pod maskami.

20th Century Studios nie skomentowało sprawy, ale podobno „Badlands” ma większy priorytet niż sequel „Predator: Prey” i ukaże się wcześniej od niego.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów961

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze