23.05.2024, 19:00Lektura na 2 minuty
Wideo

„Beetlejuice Beetlejuice”: Kolejny zwiastun kontynuacji „Soku z żuka”

Beetlejuice Beetlejuice Beetlejuice.


Samuel Goldman

Nie jestem fanem rozmywania dzieł kultowych niepotrzebnymi sequelami po dekadach oczekiwania, dlatego do informacji o kontynuacji „Soku z żuka” podchodziłem z rezerwą… do czasu. Na pierwszym zwiastunie „Beetlejuice Beetlejuice” cieszyłem się jak dziecko i nie inaczej jest dziś – Warner Bros. zrobił nam niespodziankę, publikując ponad dwuminutowy materiał.

Co tu zobaczymy? Wszystko! Niepodrabialny styl oryginału wylewa się z każdej klatki materiału i chociaż niektóre żarty widziałem już w oryginale, to po trzydziestoletniej przerwie nie przeszkadza mi oglądanie ich ponownie. Zasiadający ponownie na fotelu reżysera Tim Burton już od wielu lat nie dał światu niczego, co mogłoby konkurować z jego klasycznymi dziełami, ale gdybym miał oceniać tylko po tym trailerze, to wygląda na powrót do pełnej formy:

Nie znamy szczegółów fabuły „Beetlejuice Beetlejuice”, ale na podstawie powyższego materiału można rozkręcać jakieś spekulacje – najwyraźniej Lydia (Winona Ryder) dalej żyje wspomnieniami o przygodach sprzed lat, a jej córka Astrid (Jenna Ortega) znajduje makietę miasteczka i przypadkiem otwiera najlepszy cyrk w zaświatach z Beetlejuicem (Michael Keaton) na czele. Oprócz nich w filmie zobaczymy Monicę Bellucci, Willema Defoe czy Catherine O’Harę. Jeśli po zwiastunie wam mało, to świetną charakteryzację postaci zobaczycie też na udostępnionych niedawno plakatach:

„Beetlejuice Beetlejuice” zadebiutuje już za kilka miesięcy – premierę zaplanowano na 6 września bieżącego roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1170

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze