11
6.05.2023, 15:44Lektura na 1 minutę

„Blair Witch Project”: W przyszłym roku możemy dostać kolejny filmowy reboot

Według najnowszych informacji, studio Lionsgate szykuje na przyszły rok ucztę dla fanów horrorów, przygotowując nową wersję „Blair Witch Project”.

„Blair Witch Project” z 1999 roku jest filmem kultowym i mimo iż w pewnym sensie rozumiem zainteresowanie jakie wzbudził, tak wynudziłem się na nim okrutnie. Dużo lepiej zrealizowany został reboot z 2016, który oglądało mi się zaskakująco przyjemnie, ale film zebrał mieszane recenzje od krytyków, więc Lionsgate już rok temu zaczęło wspominać o kolejnym restarcie.

Według najnowszych informacji ten właśnie jest realizowany, a wytwórnia planuje rozpocząć kręcenie późnym latem już jesienią tego roku. Nie wiemy jeszcze, czy nowa inkarnacja „Blair Witch Project” będzie filmem pełnometrażowym, czy – jak np. nowa ekranizacja „Harry’ego Pottera” – serialem. Na pewno w tworzeniu obrazu weźmie udział Haxan Films, czyli firma stojąca za pierwszym filmem o wiedźmie z lasu. To daje nadzieję, że w projekt osobiście zaangażują się Eduardo Sánchez oraz Daniel Myrick, a więc reżyserzy i scenarzyści oryginału, których wkład w kolejne produkcje z serii był znikomy.

Na reżysera nowego „Blair Witch Project” typowany jest Oliver Park, jakiego kojarzyć możecie z ubiegłorocznego „The Offering”. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, a zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku, to powinniśmy szykować się na premierę w bliżej nieokreślonym terminie 2024 roku.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów416

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane