12.02.2024, 08:15Lektura na 2 minuty
Wideo

„Deadpool 3”: Pierwszy zwiastun i nowy tytuł

Wade Wilson powraca, a razem z nim Wolverine i nie tylko. „Deadpool 3” zadebiutuje jeszcze w tym roku jako „Deadpool & Wolverine”.


Samuel Goldman

Pamiętacie jeszcze, że Wade Wilson, zwany też Deadpoolem, powróci po raz drugi w filmowej wersji? Tym razem wcielający się w tytułowego bohatera Ryan Reynolds nie będzie sam, ponieważ towarzyszy mu Wolverine (w tej roli ponownie Hugh Jackman). Krótka zajawka sprzed ponad roku nie zdradzała zbyt wiele i na efekty musieliśmy poczekać aż do teraz. Tak długo, że „Deadpool 3” przestał być „Deadpoolem 3” – teraz to „Deadpool & Wolverine”, żebyście nie mieli wątpliwości co do udziału faceta przebranego (?) za ssaka lądowego z rodziny łasicowatych.

Opublikowano właśnie pierwszy zwiastun, zaczynający się od niewinnego przyjęcia urodzinowego na cześć Deadpoola, a potem sytuacja będzie odrobinę bardziej skomplikowana:

Za „Deadpool & Wolverine” odpowiada Shawn Levy („Free Guy”), a obok Reynoldsa i Jackmana na ekranie zobaczymy m.in. Morenę Baccarin („Gotham”, poprzednie części „Deadpoola”), Briannę Hildebrand (serialowy „Egzorcysta”), jak również Jennifer Garner, która ponownie zagra Elektrę.

„Deadpool & Wolverine” wejdzie do kin 26 lipca bieżącego roku. Po premierze trzeciej odsłony, Deadpool stanie się oficjalnie częścią Marvel Cinematic Universe, zatem to bardziej niż prawdopodobne, że jeszcze o Wadzie Wilsonie usłyszymy. Ciekawe tylko, jak się do tego mają ostatnie zapewnienia szefa Disneya...


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów961

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze