3
13.10.2023, 14:45Lektura na 2 minuty
Wideo

„Dragon Ball Daima”: Nowo zapowiedziany serial na pierwszym zwiastunie

Toei Animation zapowiedziało nowy serial Akiry Toriyamy ze świata „Dragon Balla”. Całkowicie nowa historia, dobrze znani nam bohaterowie. Dostaliśmy też przybliżoną datę premiery.


Patryk „Delighter” Żelazny

„Dragon Ball” to przykład jednego z tych uniwersów, którzy żyje od kilkudziesięciu lat i ma się świetnie. A nawet coraz lepiej, można by chyba rzec. Jeszcze w tym roku dostaliśmy chociażby zapowiedź kolejnej odsłony serii gier Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi (po 16 latach!). A do tego zapowiedź growej adaptacji mangi „Sandland” – ta co prawda z „Dragon Balla” per se nie jest, ale odpowiada za nią ten sam twórca.

Teraz został postawiony kolejny krok do przodu w tym uniwersum, ponieważ doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna nowego serialu anime, za który odpowiada Akira Toriyama i studio Toei Animation. Do tego zobaczymy tutaj historię jeszcze nieopowiadaną do tej pory – a kiedy zobaczymy? No, przyda się jeszcze chwila cierpliwości, ponieważ producenci przewidują premierę na jesień 2024 roku. Na otarcie łez mamy za to nowy zwiastun, a na nim między innymi młodziutkich Goku, Bulmę i Vegetę.

Oficjalna zapowiedź odbyła się wczoraj, 12 października, na Comic Conie w Nowym Jorku. Ach, no i przy okazji – skoro wspominałem, że „Dragon Ball” trzyma się świetnie od kilkudziesięciu lat, to właśnie serial został zapowiedziany z okazji jego 40. urodzin.

Mamy także potwierdzone, że Goku znów będzie używać do walki swojego kijaszka (Nyoibo), bo sam powróci do swojej tyciej formy. Więcej informacji, w tym wiadomość od samego Toriyamy, możecie znaleźć na oficjalnej stronie Toei Animation.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze