4
7.03.2023, 14:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi wraca po 16 latach. Kolejna część zapowiedziana

W trakcie finałów Dragon Ball FighterZ World Tour został pokazany zwiastun kolejnej części Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi.


Patryk „Delighter” Żelazny

Przełom 2022 i 2023 zdaje się być całkiem łaskawy dla fanów bijatyk (ten marzec też jeszcze podciągnijmy). W listopadzie zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że premiera Tekkena 8 może być planowana na 2023, a na deser w lutym dostaliśmy zapowiedź Mortal Kombat 12 również z premierą planowaną na ten rok. Samo to już powinno pozwolić się fanom gatunku nacieszyć, a jak się okazuje, to nie koniec.

Weterani oraz najwięksi wielbiciele „Dragon Balla” mogą pamiętać taką serię gier jak Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Do tej pory ukazały się jedynie 3 główne odsłony i wszystkie zostały wydane w latach 2005-2007. Potem seria umilkła na 16 lat, aż nagle dostaliśmy zapowiedź „czwórki”. Zwiastun został po raz pierwszy pokazany na finałach Dragon Ball FighterZ World Tour i teraz możecie go obejrzeć albo na jednym z wielu kanałów na YouTubie, albo na oficjalnym Twitterze wydarzenia Dragon Ball Games Battle Hour.

Na ten moment, poza tymże zwiastunem, nie mamy żadnych informacji dotyczących nowej odsłony Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Nie wiemy, na jakie trafi platformy, ani kiedy to się stanie.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze