8
24.02.2023, 09:30Lektura na 2 minuty

Mortal Kombat 12 oficjalnie zapowiedziany. Premiera jeszcze w tym roku

Dostaliśmy wyczekiwaną zapowiedź Mortal Kombat 12, ale jakąś taką lichą. Prezes Warner Bros. potwierdził, że kolejna gra z serii jest w drodze i ukaże się w 2023.


Patryk „Delighter” Żelazny

Premiera kolejnej odsłony serii Mortal Kombat spędza sen z powiek największym fanom cyklu. A w zasadzie jej brak. Do tej pory najbliżej poznania tej daty byliśmy dzięki plotkom czy delikatnym sugestiom. Najpierw aktor wcielający się w Johnny'ego Cage'a mówił, że gra powstaje, a potem Ed Boon uchylił rąbka tajemnicy, sugerując, iż „dwunastki” doczekamy się w 2023. Jak już wiemy, wcale nam wtedy nie kłamał w żywe oczy.


Marnie, ale chociaż oficjalnie

Tę informację potwierdził prezes Warner Bros., David Zaslav, ale niestety nie było to tak widowiskowe i szokujące, jak byśmy sobie wymarzyli. Otóż wyszło to podczas niedawnej rozmowy z inwestorami. Tak po prostu. Jeśli więc liczyliście na coś fajnego, choćby w stylu Tekkena 8, to muszę was rozczarować. Ale z tych dobrych wieści: gra faktycznie ma się ukazać w 2023 roku.

Sądzę, że możemy narysować kółeczko w kalendarzu wokół kwietnia. Tak się składa, że 3 ostatnie odsłony, czyli „jedenastka”, „dziesiątka” oraz „dziewiątka” ukazały się w czteroletnich odstępach i każda z nich w kwietniu, z czego ostatnią premierę mieliśmy w 2019 – więc na razie matma by się zgadzała. To jednak wciąż tylko domysły, a brak konkretnej daty może znaczyć, że do końca zostało jeszcze sporo pracy i nic nie jest wyryte w kamieniu.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze