3
12.12.2022, 14:45Lektura na 2 minuty

Mortal Kombat 12 z premierą w 2023 roku? Ed Boon uchyla rąbka tajemnicy

Ed Boon potwierdził, że wkrótce powinniśmy się spodziewać prezentacji kolejnej gry NetherRealm Studios. Mortal Kombat 12 powinien ukazać się w 2023 roku.


Jakub „rajmund” Gańko

Do platyny w Mortal Kombat 11 wciąż brakuje mi ukończenia tych zawszonych treningów, ale może powinienem wrócić do ćwiczeń, bo wiele wskazuje na to, że 12. odsłona cyklu jest coraz bliżej. Tym razem nawet nie mam na myśli kolejnych plotek, a informacje od samego źródła: Eda Boona, który w trakcie ostatniej sesji pytań od fanów na Twitterze zdradził kilka ciekawych faktów.

W pierwszej kolejności przyznał, że prezentacji kolejnego projektu NetherRealm Studios powinniśmy się spodziewać w najbliższym czasie. Zadający pytanie fan miał przez to na myśli najbliższe pół roku. W sam raz na otarcie łez po braku zapowiedzi Mortal Kombat 12 na The Game Awards.

Inny z pytających chciał się dowiedzieć, kiedy mniej więcej powinniśmy się spodziewać nowej gry. Ed Boon otwarcie przyznał, że nie powinien odpowiadać na to pytanie, ale najwyraźniej jakiś kot wskoczył mu na klawiaturę w trakcie pisania tego stwierdzenia, bo znalazły się w nim tajemnicze cyfry 2 i 3. W jeszcze innym tweecie przyznał, że Mortal Kombat 12 będzie wspierany jeszcze dłużej niż poprzednia odsłona... a wszyscy pamiętamy, ile do niej wyszło DLC.

No dobra, ale skąd w ogóle wiadomo, że mowa o Mortal Kombat 12, a nie np. Injustice 3? – mogliby spytać niektórzy. Ano stąd, że w ostatnich miesiącach nie brakuje plotek na jego temat. Za najpoważniejszy przeciek odpowiadał Andrew Bowen, aktor odpowiedzialny za postać Johnny'ego Cage'a w Mortal Kombat X i 11, który wrzucił na swojego Twittera raczej nieprzypadkowe wideo z parkingu przed studiem Warner Bros.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1911

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze