4
9.08.2022, 13:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Tekken: Bandai Namco chyba zapowiedziało ósmą odsłonę serii

W zapowiedzi nowej aktualizacji do Tekkena 7 jest dodatkowa wstawka, która może (ale nie musi) być zapowiedzią kolejnej części.


Patryk „Delighter” Żelazny

Tekken 7 jest na rynku już od pięciu lat. Przez ten czas seria doczekała się nawet zapowiedzi serialu animowanego od Netfliksa, ale wciąż nic nie wiadomo o ósmej części. Tak było przynajmniej do teraz, bo być może otrzymaliśmy właśnie jej teaser, ale nie powinniśmy być co do tego tak pewni.

Wszystko zaczęło się od zwiastuna darmowej aktualizacji do Tekkena 7 i finałów mistrzostw. Po filmie mamy krótką, bo zaledwie 23-sekundową, dodatkową scenę, niczym epilog po napisach końcowych w kinie. Co możemy tam zobaczyć? Zakończenie pierwszej części Tekkena, w którym Kazuya Mishima zrzuca w przepaść Heihachiego. Potem następuje zbliżenie na twarz Mishimy i... dzieje się magia, bo nagle widzimy go w odświeżonej wersji, zupełnie jakby ktoś przerzucił go na nowy silnik. Najlepiej zobaczcie to sami (scenka rozpoczyna się w 1:40).

Oczywiście w internecie natychmiast zawrzało, że Bandai Namco zapowiedziało w ten sposób Tekkena 8. Czy to prawda, czy też nie, możemy się tylko domyślać, ponieważ coś takiego może oznaczać wszystko, włączając w to nawet remake pierwszej odsłony serii.

Zdaniem internautów, którzy udzielają się w komentarzach pod zwiastunem, więcej powinniśmy się dowiedzieć na finałach EVO 2022. Mają się one odbyć 4 i 5 lutego 2023 w Amsterdamie.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze