1
21.03.2022, 08:46Lektura na 1 minutę
Wideo

Tekken dostanie serial. Netflix wypuścił pierwszy zwiastun

Animacja cofnie nas w czasie aż do trzeciej części.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Nowy serial animowany jest tworzony przez Netfliksa i nosi nazwę Tekken: Bloodline. Fabuła jest luźną interpretacją wydarzeń z trzeciej części gry, która po raz pierwszy ukazała się w 1996. Jej protagonista, Jin Kazama, trafia do swojego dziadka Mishimy, aby udoskonalić pod jego okiem sztukę walki i zemścić się za zło, które „odebrało mu wszystko”. Ostatecznym celem Kazamy jest wzięcie udziału w turnieju Króla Żelaznej Pięści. Co ciekawe, zwiastun ukazuje kilka postaci, które pojawiły się w serii o wiele później.

To nie pierwsza ekranizacja słynnej serii bijatyk. W 1998 roku do dystrybucji trafiło anime „Tekken: The Motion Picture”, którą oparto na wydarzeniach z drugiej części. Z kolei po 2010 roku mogliśmy obejrzeć filmy: aktorski oraz 3D. Nie wiadomo na razie, czy Netflix postanowi mrugnąć okiem do fanów i nawiązywać do pierwszej adaptacji, czy podejmie próbę budowania nowego kanonu.

Serial ukaże się na Netfliksie do końca tego roku.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów444

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane