4
29.12.2021, 10:57Lektura na 1 minutę
Zwiastun

Dziś premiera „The Book of Boba Fett”, nowego serialu w uniwersum Gwiezdnych Wojen

Wielki powrót prostego człowieka szukającego swojej drogi w Galaktyce.


Kuba „Herbarius” Chudzik

Rok po zakończeniu drugiego sezonu świetnego ,,The Mandalorian" nadszedł czas na debiut serialu o przygodach legendarnego łowcy nagród. Pierwszy odcinek trafił już na platformę Disney+.

Pierwszą zapowiedź Księgi zobaczyliśmy już rok temu – w dodatkowej scenie po napisach zamykającej finał ,,Mando”. Jak wiemy, Boba Fett przejął kontrolę nad resztkami upadłego przestępczego imperium Jabby z rąk Biba Fortuny, dawnej prawej ręki groźnego Hutta. Teraz, przy pomocy uratowanej przez siebie najemniczki Fennec Shand, stawi czoła półświatkowi w walce o poszerzenie wpływów.

Na ekranie obok Temuery Morrisona zobaczymy także Ming-Na Wen, wcześniej wcielającą się w rolę Shand w ,,Mandalorianinie". 

Nadchodzący rok będzie obfitował w gwiezdnowojenne produkcje. Oprócz serialu o Obi-Wanie Kenobim z Ewanem McGregorem w roli głównej, czeka na nas szpiegowski prequel ,,Rogue One" i drugi sezon ,,The Bad Batch". Prawdopodobnie zobaczymy także trzeci sezon ,,Mandalorianina", którego zdjęcia ruszyły dwa miesiące temu.

,,The Book of Boba Fett – Chapter 1: The Stranger in a Strange Land" zadebiutował już dziś na platformie Disney+. Niestety nadal nie jest ona dostępna w Polsce –  amerykański gigant przeniósł uruchomienie usługi w Europie Środkowo-Wschodniej na lato 2022. 

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów81

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane