1
26.10.2022, 09:45Lektura na 2 minuty

„Fallout”: Pierwsze oficjalne zdjęcie z serialu Amazonu

Dostaliśmy właśnie kolejny podarek z okazji urodzin serii Fallout. Tym razem Amazon podzielił się pierwszym oficjalnym zdjęciem z serialu.


Patryk „Delighter” Żelazny

Temat wałkowany jest na prawo i lewo, ale gdyby was jednak ominął, to informuję, że przez cały październik obchodzimy 25-lecie serii Fallout. Dlatego właśnie wokół Bethesdy – nie tylko, ale głównie – tyle się teraz dzieje. No i śmiem twierdzić, że miało to jakiś związek z tym, że Epic Games rozdawał „trójkę” w edycji roku (do jutra jeszcze macie szansę odebrać). Redakcja CD-Action również dołączyła do świętowania, dlatego poświęciliśmy Falloutowi okładkę najnowszego magazynu, a Rajmund zebrał do kupy całe 25 lat serii i przedstawił na łamach jednego tekstu (a to jeszcze nie koniec).

Październik się jeszcze nie skończył, dlatego z tej okazji jest nam dane pierwszy raz rzucić okiem na serial „Fallout”. No, przynajmniej pierwszy raz oficjalnie, ponieważ wcześniej widzieliśmy to i owo, ale nie czepiajmy się szczególików. Nie nastawiajcie się jednak na nic dużego, bo jest to tylko (aż?) jedno zdjęcie.

Co ciekawe, na poprzednim zestawie zdjęć mieliśmy do czynienia z kryptą o numerze 32, podczas gdy na przedstawionych przez Amazon kombinezonach widnieje numer 33. Nie zamierzam tutaj tworzyć żadnych teorii spiskowych, po prostu zwracam uwagę. O, to jeszcze dodam, że tuż przed wejściem do krypty widać nogi, które nie wyglądają, jakby należały do kogoś żywego.

Sytuacja z datą premiery się nie zmieniła od ostatniego razu i wciąż nie wiemy, kiedy powinniśmy się jej spodziewać „Fallouta” Amazonu.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów966

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane