1.06.2022, 11:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Gotham Knights”: Nowy serial DC na pierwszym zwiastunie

Uprzedzając pytania: wbrew pozorom to nie jest fanowska produkcja na podstawie gry Gotham Knights.


Jakub „rajmund” Gańko

25 października na pecetach i konsolach obecnej generacji ukaże się Gotham Knights od studia WB Games Montreal. Prawdopodobnie w jakimś alternatywnym wymiarze HBO Max przygotowuje z tej okazji dopracowany, mroczny serial o przygodach Batgirl, Robina, Nightwinga i Red Hooda. DC zyskuje kolejny serialowy przebój na miarę „Peacemakera”: fani gry oglądają serial, fani serialu sięgają po grę i wszyscy są zadowoleni.

Niestety, w naszym wymiarze serial „Gotham Knights” zapowiedziała stacja The CW, a trailer ukazuje coś na kształt teen dramy, zamiast poważnego serialu o następcach Batmana. Zresztą co ja się będę rozpisywał, zobaczcie sami:

Głównym bohaterem serialu będzie Turner Hayes, adoptowany syn Bruce'a Wayne'a, który jest wrabiany w morderstwo swojego ojca. Aby dociec prawdy, musi połączyć siły z dziećmi przeciwników Batmana, którzy również są wciągani w całą aferę. Tak właśnie narodzi się nowe pokolenie obrońców miasta w postaci tytułowych Rycerzy Gotham.

W rolach głównych zobaczymy Oscara Morgana jako Turnera Hayesa, Annę Lore jako Stephanie Brown oraz Olivię Rose Keegan w roli Dueli Dent. Za scenariusz odpowiadają Chad Fiveash, James Stoteraux i Natalie Abrams, którzy pracowali wcześniej przy „Batwoman”. Premiera serialu ma się odbyć w przyszłym roku.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów669

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane