6
10.05.2022, 13:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Gotham Knights na nowym gameplayu. Premiera tylko na next-genach

Twórcy Gotham Knights udostępnili kilkanaście minut nowego gameplayu. Zapowiedzieli także, że gra trafi wyłącznie na PC, PS5 i Xboksy Series X/S.

Zapowiadane od dwóch lat Gotham Knights od studia WB Games Montreal ukaże się 25 października. Do premiery jeszcze sporo czasu, ale twórcy postanowili nieco osłodzić fanom ten czas, udostępniając nowy 13-minutowy fragment rozgrywki z postaciami Nightwinga i Red Hooda w rolach głównych. Dla przypomnienia: w grze będziemy mogli wcielić się także w Robina oraz Batgirl (którzy na chwilę pojawiają się także w nowym materiale).

Gameplay prezentuje umiejętności i style walki, którymi będą się wyróżniać Red Hood i Nightwing. Możemy też zaobserwować, że produkcja będzie stawiać spory nacisk na elementy erpegowe.

To nie koniec niespodzianek. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Gotham Knights ukaże się wyłącznie na PC (zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store) oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 5 i Xboksach Series X/S. Twórcy zdecydowali się ulepszyć oprawę graficzną i tym samym porzucić wydania na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

WB Games Montreal zapowiedziało także specjalne wydanie gry, w którego skład wejdzie DLC Visionary Pack, zawierające m.in. dodatkowe skórki inspirowane serialem animowanym „Batman przyszłości”. Jeśli to dla was wciąż za mało, to być może skusicie się na edycję kolekcjonerską? Znajdziemy w niej specjalną przypinkę, 16-stronicowy mediabook, mapę Gotham City oraz makietę z czterema figurkami.

A do wszystkich zamówień przedpremierowych będzie dodawana dodatkowa skórka 233 Kustom Batcycle:


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1781

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze