29.03.2024, 07:00Lektura na 1 minutę

Krótkometrażowy film „The Spider Within: A Spider-Verse Story” już dostępny za darmo

Trzecia odsłona serii zatytułowana „Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” miała mieć premierę właśnie dzisiaj, ale plany, jak wiadomo, się zmieniają.


bolo

Zamiast tego otrzymujemy siedmiominutową miniaturkę „The Spider Within: A Spider-Verse Story”, która jest dostępna kompletnie za darmo w serwisie YouTube na kanale Sony Pictures Entertainment. Opowiada ona o tym, jak Miles stawia czoła atakom paniki i o tym, że nie ma nic złego w korzystaniu z pomocy najbliższych w trudnych chwilach. Animacja zaliczyła juz ponad 3 miliony wyświetleń.

Jeśli natomiast macie ochotę przypomnieć sobie poprzednie części, to przypominam, iż obie dostępne są w usłudze HBO Max. Na Netfliksie natomiast jest tylko pierwsza z nich. Zarówno „Spider-Man: Into the Spider-Verse” jak i „Spider-Man: Across the Spider-Verse” cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród fanów i razem stanowią jeden z najlepszych zestawów współczesnych filmów animowanych.

Przy okazji możecie również zerknąć na materiały z anulowanej gry Spider-Man: The Great Web i zapoznać się ze szczegółami aktualizacji do Marvel’s Spider-Man 2.


Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów313

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze