1
5.05.2022, 11:31Lektura na 2 minuty
Sponsorowany

Youtuberzy zapraszają na stream z okazji premiery filmu "Doktor Strange w multiwersum obłędu"

Warszawa, 4 maja 2022 roku – Już 6 maja na ekrany kin wchodzi film "Doktor Strange w multiwersum obłędu" w reżyserii Sama Raimiego, z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej.

 Z tej okazji Kaluch i Ospanno organizują 5 maja o godzinie 20:00 specjalne streamy na YouTubie, w trakcie których do wygrania będą podwójne zaproszenia na film oraz gadżety filmowe. Stream Kalucha można będzie obejrzeć tutaj, a stream Ospanno będzie dostępny pod tym adresem.

Streamerzy, wraz ze swoimi widzami, wyruszą w podróż, która zaowocuje niespodziewanymi zdarzeniami. Kto wie, może wsparcie oglądających okaże się niezbędne w trakcie tej wyprawy w nieznane? To, co jest już pewne, to fakt, że na widzów będą czekały nagrody – podwójne zaproszenia do kina na "Doktora Strange’a w multiwersum obłędu" oraz gadżety filmowe. Co interesujące – finalna liczba nagród zależy wyłącznie od zaangażowania oglądających!

Doktor Strange
"Doktor Strange w multiwersum obłędu". Grafika: Marvel Studios

W filmie Marvel Studios "Doktor Strange w multiwersum obłędu" filmowy świat Marvela otwiera przed widzami Multiwersum i przesuwa jego granice dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Wraz z Doktorem Strange'em wyruszymy w podróż w nieznane. Mając u boku jego starych i nowych mistycznych sojuszników przemierzać będziemy zagmatwane i niebezpieczne alternatywne rzeczywistości Multiwersum, aby stawić czoła nowemu, tajemniczemu przeciwnikowi.

W filmie „Doktor Strange w multiwersum obłędu” występują: Benedict Cumberbatch ("Psie pazury", "Gra tajemnic"), Chiwetel Ejiofor ("Infinite", "Locked Down"), Elizabeth Olsen ("WandaVision", "Avengers: Koniec gry"), Benedict Wong ("Szkoła zabójców", "Bliźniak"), Xochitl Gomez ("Klub Baby-Sitters", "Roped"), Sheila Atim ("Bruised", "The Underground Railroad"), Adam Hugill ("The Watch", "1917"), Michael Stühlbarg ("Poważny człowiek", "Tamte dni, tamte noce") i Rachel McAdams ("O północy w Paryżu", "Sherlock Holmes").

Reżyserem filmu jest Sam Raimi, a producentem Kevin Feige. Louis D'Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll, Scott Derricksn i Jamie Christopher pełnią funkcję producentów wykonawczych, a Mitch Bell i Richie Palmer są współproducentami. Scenariusz stworzył Michael Waldron, do którego najnowszych dokonań zaliczyć można współautorstwo scenariusza i współprodukcję stworzonego dla Disney+ serialu Loki Marvel Studios.

Tekst powstał we współpracy z Publicis Game Lab.


Czytaj dalej

Redaktor
Partner
Wpisów126

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze