1
26.01.2022, 17:00Lektura na 3 minuty

Najciekawsze aukcje WOŚP związane z grami

Do zlicytowania koszulki od EA Sports, portret Bezimiennego z Gothica i wiele innych.


Kuba „Herbarius” Chudzik

Jak co roku, WOŚP gra do końca świata i jeden dzień dłużej. Trwa już odliczanie do niedzielnego 30. Finału, który tym razem jest poświęcony leczeniu wzroku u najmłodszych pacjentów. Nasza redakcja przygotowała garść gadżetów w ramach wsparcia akcji, które możecie zobaczyć W TYM MIEJSCU. Poniżej jedna z aukcji CD-Action:

Tymczasem, naszej uwadze nie umknęły ciekawostki przygotowane przez innych internetowych twórców, studia i redakcje. Przed wami przegląd wybranych charytatywnych licytacji związanych z grami.

Portret Bezimiennego

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać facjaty widniejącej na obrazie wystawionym przez popularnego youtubera, Bonkola. Autorem portretu jest użytkownik Instagrama o nicku patroso_art. Oprócz obrazu dostaniemy także gratis pudełkową edycję Gothic II: Noc Kruka. Cena w momencie pisania tekstu: 430 złotych.

Czołgi i gadżety od Wargaming

Białoruskie studio również wzięło udział w akcji, wystawiając do licytacji rzadkie pojazdy z World of Tanks. W pakiecie znajdziemy m.in. Type 59 Gold, AMBT i WZ-111 Qilin, a oprócz tego dostaniemy planszówkę WoT: Battlegrounds i anglojęzyczny artbook. Cena w trakcie pisania tekstu: 4050 złotych.

Type 59 Gold
World of Tanks
Źródło: Wargaming

Koszulki od EA Sports

WOŚP pojawi się w Fifie 22! Po wykonaniu prostego zadania, będziemy mogli ubrać nasz zespół w koszulki zaprojektowane przez Jerzego Owsiaka. Jest to o tyle imponujące, że będą one dostępne globalnie, a nie tylko w Polsce. Kanadyjczycy przygotują także ich fizyczne wersje, które zostaną podpisane przez gwiazdy futbolu i udostępnione na aukcji.

FIFA 22
Źródło: EA Sports

Customowy Doom PC

Doom Guy zrobił sobie przerwę od wyrzynania w pień hord demonów i również postanowił włączyć się w akcję. Bethesda we współpracy z Nvidią przedstawiła specjalnego peceta z obudową w kształcie znanego z serii karabinu plazmowego. Jest to całkiem mocna maszyna, bo posiada ośmiordzeniowy i9 i 32 GB RAM-u. Cena w trakcie pisania tekstu: 9100 złotych

Wyjątkowa edycja kolekcjonerska Ghostrunnera

One More Level również nie próżnuje. Studio wystawiło na aukcję zestaw z Ghostrunnerem, w którym prócz gry znajdziemy m.in. plakat z autografami developerów, personalizowaną bluzę inspirowaną Ghostrunnerem czy koszulkę ze wzorem zarezerwowanym dla twórców. Cena w trakcie pisania tekstu: 810 zł.

Gadżety z Cyberpunk 2049 (!!!) i wiedźmińskie figurki od Kazimierza Kaczora

K spotkał się z Johnnym Silverhandem. Wybaczmy to freudowskie przejęzyczenie, ponieważ mowa o zestawach cyberpunkowych i wiedźmińskich gadżetów od samego Kazimierza Kaczora, słynnego aktora i opozycjonisty w czasach PRL, prywatnie wielkiego miłośnikia serii Civilization. Ceny w trakcie pisania tego tekstu: odpowiednio 365 i 285 złotych.

Newsa zaktualizujemy w miarę możliwości o kolejne aukcje, dlatego nie wahajcie się dorzucać swoich propozycji w komentarzach.

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane