2
19.01.2022, 08:44Lektura na 2 minuty

Nowy zwiastun serialu na podstawie Cupheada. Poznajcie... Filusia i Kubusia!

Netfliksową adaptację zobaczymy już niedługo – premiera za miesiąc, także z polskim dubbingiem.


Kuba „Herbarius” Chudzik

Miła niespodzianka dla fanów przebojowego Cupheada. Zapowiedziana prawie trzy lata temu serialowa adaptacja platformówki studia MDHR już 18 lutego pojawi się na Netfliksie. Nowy zwiastun ukazuje bogatą w detale animację i potwierdza, że jest na co czekać.

„The Cuphead Show!” luźno nawiązuje do fabuły oryginału. Zobaczymy w nim przygody pary protagonistów – tytułowego Cupheada i jego bardziej rozsądnego brata, Mugmana (w polskiej wersji: Kubuś i Filuś). Bliźniacy z Wysp Kałamarzowych wpakują się w masę kłopotów, a na ich drodze staną wcześniej znani przeciwnicy – m.in. King Dice i sam Diabeł.

Serial podzielono na 12 dwunastominutowych odcinków, a w rolach głównych usłyszymy głosy mniej znanych aktorów – Tru Valentino (m.in. Psychonauts 2) oraz Franka Todaro (Elex, Transformers: Wojna o Cybertron”). Jak poinformował Netflix, produkcja po polsku nazywać się będzie… Filuś i Kubuś”. Gdybyście nie wyłapali: w nawiązaniu do filiżanki i kubka.

W zwiastunie pojawiła się także Mrs. Chalice (hmm, Panna Czarka?), postać z nadchodzącego DLC – The Delicious Last Course. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w dodatek zagramy 30 czerwca, ponad 4 miesiące po premierze serialu.

,,The Cuphead Show!” (lub, jak kto woli – „Filuś i Kubuś”) zadebiutuje 18 lutego na platformie Netflix. Również z polskim dubbingiem.

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane