1
27.02.2023, 14:45Lektura na 1 minutę
Wideo

„Pokemon Concierge”: Nowa animacja o Pokemonach trafi na Netfliksa

Zapowiedziano „Pokemon Concierge”, uroczą animację, która przeniesie nas do pięknego miejsca, gdzie wypoczywają Pokemony.


Marcin Hołowacz

„Pokemon Concierge” będzie zupełnie nową animacją o Pokemonach, która jest wynikiem współpracy pomiędzy Netfliksem oraz The Pokemon Company. Za realizację projektu zabrało się Dwarf Studios i będzie to ich kolejny serial animowany wykonany techniką poklatkową. W sieci pojawił się krótki zwiastun produkcji.

„Pokemon Concierge” ma śledzić losy konsjerża o imieniu Haru, a więc współcześnie będzie to po prostu osoba wcielająca się w swego rodzaju asystenta dla hotelowych gości. Akcja będzie osadzona w ośrodku wczasowym dla Pokemonów, a Haru ma im regularnie pomagać z różnymi sprawami.

„Pokemon Concierge” nie otrzymało jeszcze konkretnej daty premiery, lecz ta powinna mieć miejsce w 2023 roku. Jest to niewątpliwie sposób na ukazanie lubianego uniwersum z całkowicie innej strony i odejście od nieustannych pojedynków między stworkami.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów159

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane