1
18.01.2023, 15:45Lektura na 2 minuty

Rainbow Six: Twórca „Johna Wicka” wyreżyseruje filmową kontynuację

Chad Stahelski, odpowiedzialny za reżyserię filmów z serii „John Wick”, stanie za kamerą podczas kręcenia kolejnej części adaptacji Rainbow Six.


Patryk „Delighter” Żelazny

W momencie, w którym Ubisoft planuje rozwój serii gier Rainbow Six na wzór Assassin's Creed, uniwersum ewoluuje również w branży filmowej. Pamiętacie „Bez skrupułów” z 2021? Pełny tytuł filmu brzmi „Bez skrupułów Toma Clancy'ego” i oddaje to, na co chciałem zwrócić uwagę. Jest to filmowa adaptacja powieści amerykańskiego pisarza, którą chyba prędzej będziemy kojarzyć dzięki serii gier od Ubisoftu. Film sprzed dwóch lat nie doczekał się porywających opinii, a raczej były one mocno średnie, ale nie przeszkadza to w kontynuowaniu historii.

Jak donosi Hollywood Reporter, reżyserią zajmie się Chad Stahelski, którego nazwisko możemy kojarzyć ze względu na jego prace nad serią filmów „John Wick”. Ponownie prześledzimy losy Johna Clarka, w którego jeszcze raz wcieli się Michael B. Jordan, ponadto tym razem prawdopodobnie będziemy mogli to zrobić na dużym ekranie. Ostateczna decyzja w tej kwestii nie została jeszcze podjęta, ale przynajmniej wiemy, że jest taki plan. W przypadku „Bez skrupułów” nie mieliśmy takiego luksusu ze względu na premierę w pierwszej połowie 2021 roku, kiedy jeszcze na dobre szalała pandemia koronawirusa.

Niestety na ten moment to są jedyne ujawnione informacje. Nie wiemy jeszcze absolutnie nic na temat fabuły, jednak patrząc na doświadczenie Stahelskiego w tworzeniu filmów akcji, o efekt końcowy możemy być chyba stosunkowo spokojni. Kiedy kontynuacja się ukaże? To bardzo dobre pytanie, na które chyba jeszcze nikt nie zna odpowiedzi.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów966

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane