13.06.2022, 08:45Lektura na 2 minuty
Wideo

„Squid Game”: Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie 2. sezon

Koreański hit „Squid Game” otrzyma wkrótce 2. sezon. Netflix opublikował króciutki teaser.


Jakub „rajmund” Gańko

„Squid Game”, nazywany często koreańskimi „Igrzyskami śmierci”, pod koniec zeszłego roku z miejsca pobił wszelkie rekordy Netfliksa i zdobył ogromną popularność na całym świecie. W ciągu pierwszego miesiąca od premiery zaliczył ponad 1,5 mld wyświetleń. Nikt raczej nie miał większych wątpliwości co do tego, że serial doczeka się kontynuacji, szczególnie że Netflix w obecnej sytuacji dość pilnie potrzebuje największych hitów, które zapewnią mu dopływ subskrybentów.

Choć o dalszym ciągu „Squid Game” mówi się praktycznie od początku, to streamingowy gigant dopiero teraz oficjalnie potwierdził, że 2. sezon obejrzymy już wkrótce.

Niestety, netfliksowe „wkrótce” może nieco różnić się od rozumienia tego słowa, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Nowe odcinki miałyby się pojawić bowiem dopiero w 2024 roku.

Na otarcie łez specjalną wiadomość przekazał na Instagramie także Hwang Dong-hyuk, reżyser, scenarzysta i producent „Squid Game”.


Nadchodzi kolejna runda. Stworzenie pierwszego sezonu „Squid Game” zajęło mi 12 lat, ale wystarczyło 12 dni, aby stał się najpopularniejszym serialem w historii Netfliksa. Jako scenarzysta, reżyser i producent tego serialu chciałbym ogromnie podziękować fanom na całym świecie. Dziękuję, że oglądaliście i pokochaliście nasz serial!


Przy okazji dodał, że w 2. sezonie powrócą Gi-hun oraz Frontman, pojawi się też prawdopodobnie Mężczyzna w garniturze. Poznamy również chłopaka Young-hee.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów669

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane