22.06.2022, 07:15Lektura na 2 minuty
Wideo

„Stranger Things”: Netflix zapowiada wielki finał 4. sezonu

„Stranger Things 4” doczekało się zwiastuna finału sezonu, a wy na pewno nie zgadniecie, jaka piosenka w nim gra.


Jakub „rajmund” Gańko

Ostatni sezon „Stranger Things” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, chwalił go w swojej recenzji nawet Smuggler, który nie był zachwycony poprzednimi dwiema seriami. Większość z nas ma już za sobą dotychczas udostępnione siedem odcinków, lecz na finałowe dwa musimy jeszcze chwilę zaczekać. Netflix udostępni je dopiero 1 lipca.

Aby jednak podgrzać atmosferę, streamingowy gigant udostępnił nowy zwiastun tych dwóch epizodów:

Raczej nie ma wątpliwości co do tego, że szykuje się nam epicki finał. Netflix już zapowiedział, że zrealizował w nim więcej ujęć CGI niż w całym trzecim sezonie... i nie wiem, czy jest to taką dobrą wiadomością, szczególnie że już w ostatnich odcinkach prezentowały one dość nierówny poziom. Ale miejmy nadzieję, że specjaliści od efektów należycie wykorzystali dodatkowy czas na doszlifowanie ostatnich epizodów.

Oliwy do ognia dolał ostatnio Joseph Quinn, który wciela się w postać Eddiego Munsona. W rozmowie z The Guardian wyznał, że w końcówce czwartego sezonu czeka nas istna rzeź.


Problem w tym, że trzymają gdzieś całą moją rodzinę związaną i jeśli cokolwiek zdradzę, to jej nigdy więcej nie zobaczę. (śmiech) Ale mogę powiedzieć, że będzie scena z gitarą i że skala oraz ambicje finału są zdumiewające. Wszystkie nasiona, które wcześniej sadziliśmy, wreszcie przyniosą owoce i czeka nas po prostu rzeź. Wiecie, że finał trwa 2,5 godziny, prawda? Zakończenie z tym potworem w odcinku trwającym tyle co film jest tak odważne.


Finałowe dwa odcinki czwartego sezonu „Stranger Things” będą nosić tytuły „Papa” i „The Piggyback”. A potem czeka nas już tylko sezon piąty, który ma być zarazem ostatnim.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów669

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane