2
14.06.2024, 16:00Lektura na 1 minutę
Galeria

„The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim” – Rzut oka na pierwsze zdjęcia z filmu

Czekacie na film animowany osadzony w Śródziemiu?


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Jeżeli nie możecie doczekać się kolejnych filmowych produkcji ze świata „Władcy Pierścieni” (i nie jesteście do nich negatywnie nastawieni po średnio udanych „Pierścieniach Władzy”), to dzięki Entertainment Weekly macie okazję zerknąć na zdjęcia z najnowszej animowanej produkcji ze Śródziemia, czyli „The War of the Rohirrim”. 

3
zdjęć

Producentami wykonawczymi są Peter Jackson oraz Fran Walsh. Akcja filmu ma rozgrywać się 183 lata przed wydarzeniami z „Władcy Pierścieni”, a w rolach głównych usłyszymy m.in. Briana Coxa („Sukcesja”) czy Mirandę Otto, która grała rolę Éowiny w trylogii Jacksona. Za film odpowiada New Line Cinema we współpracy z Warner Bros. Animation oraz studio animacyjne Sola Entertainment („Blade Runner: Black Lotus”). 

Historia opowiada o obronie twierdzi Hornburg, gdzie król Helm znalazł azyl po wygnaniu z Rohanu. Słynna forteca znajduje się w Helmowym Jarze, który zapewne kojarzycie z książek czy najsłynniejszej hollywoodzkiej adaptacji powieści J.R.R. Tolkiena.


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów524

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze