5
12.09.2022, 07:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„The Mandalorian”: 3. sezon serialu na pierwszym zwiastunie

Disney zaprezentował pierwszy trailer 3. sezonu serialu „The Mandalorian”.


Jakub „rajmund” Gańko

Jeśli z jakiegoś powodu obawialiście się o przyszłość serialu „The Mandalorian” w zalewie niezliczonych, gwiezdnowojennych produkcji, to najwyższa pora odetchnąć z ulgą. Disney oficjalnie zapowiedział w ten weekend trzeci sezon przygód duetu składającego się z łowcy nagród Dina Djarina i bijącego rekordy popularności dziecka o aparycji małego Yody o imieniu Grogu.

Blisko dwuminutowy trailer zapowiada, że bohaterowie trafią na Mandalorę. Akcja nowych odcinków będzie rozgrywała się po wydarzeniach ukazanych w „Księdze Boby Fetta”, co nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że akcja obu seriali w pewnym momencie została w istotny sposób połączona.

Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, prawdopodobnie możemy oczekiwać, że na trzeci sezon „The Mandalorian” ponownie złoży się osiem odcinków. Jak zapowiada zwiastun, zobaczymy w nich m.in. postać specjalizującego się w droidach mechanika Babu Frika, którego poznaliśmy w ostatnim epizodzie kinowej sagi, „Skywalker. Odrodzenie”.

Premiera 3. sezonu „The Mandalorian” już w lutym 2023 roku na platformie Disney+.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów955

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane