1
24.05.2022, 08:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Thor: Miłość i grom” – Nowy zwiastun przedstawia Gorra Bogobójcę

Nowy trailer filmu „Thor: Miłość i grom” to nie tylko Natalie Portman z Mjolnirem w dłoni, lecz także Christian Bale jako Gorr Bogobójca.


Jakub „rajmund” Gańko

Minął miesiąc, odkąd Marvel przedstawił nam pierwszy zwiastun „Thora: Miłości i gromu”. Za pretekst do pokazania nowego materiału możemy podziękować NBA – to właśnie mecz Boston Celtics i Miami Heat był dla Marvela okazją, by zaprezentować kolejny trailer wyczekiwanego widowiska. W tle ponownie przygrywa zremiksowana wersja „Sweet Child O' Mine” Guns N' Roses, znów pojawia się też Pani Thorowa, czyli powracająca do roli Jane Foster Natalie Portman, aczkolwiek teraz pokazano jej znacznie więcej.

Największą niespodzianką nowego zwiastuna pozostaje jednak intrygująca postać Gorra Bogobójcy, który ma ewidentnie na pieńku z bogami. Można to wywnioskować już z jego przydomka, jednak zwiastun rozwija temat jego życiowej motywacji. W tę tajemniczą rolę wciela się sam Christian Bale – gwiazdor nolanowskiej trylogii o Batmanie, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Dla brytyjskiego aktora to kolejna okazja do efektownej metamorfozy.

O tym, czym może zaowocować spotkanie po latach swojej byłej partnerki, dowiecie się poniżej:

„Thor: Miłość i grom” trafi na ekrany polskich kin 8 lipca. Za kamerą ponownie stanie Taika Waititi (twórca „Thor: Ragnarok”), a w tytułowej roli kolejny raz zobaczymy Chrisa Hemswortha. Oprócz Christiana Bale'a i Natalie Portman w filmie wystąpili także Tessa Thompson w roli Walkirii oraz Russell Crowe jako Zeus.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane