25.05.2024, 07:30Lektura na 1 minutę
Wideo

„Wake Up Dead Man” to podtytuł nowego filmu z serii „Na noże”

Daniel Craig wróci do roli Benoita Blanca i spróbuje rozwiązać kolejną tajemnicę.


Samuel Goldman

„Na noże” Riana Johnsona było doskonałym przykładem typowego filmu opartego na prozie Agaty Christie, w istocie na tej prozie nieopartego. Na kontynuację w postaci „Glass Onion” poczekaliśmy nieco dłużej, niż początkowo planowano i w wielu aspektach filmu dało się wyczuć spadek formy – może jeszcze nie taki przekreślający całą serię, ale opinie na temat produkcji były bardziej podzielone, na co zwrócił uwagę także Otton w swojej recenzji. Mimo tego wyniki osiągane przez dzieło Johnsona były na tyle dobre, że to jeszcze nie koniec tytułów z tej serii – powstanie kolejna odsłona z podtytułem „Wake Up Dead Man”.

Netflix udostępnił bardzo krótki zwiastun, w którym detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) podsumowuje krótko swoje dotychczasowe, filmowe przygody, a nadchodzącą sprawę nazywa „najbardziej niebezpieczną”:

Podobnie jak poprzednio, na ekranie zapewne pojawi się plejada gwiazd, chociaż nie znamy jeszcze konkretnych nazwisk. „Wake Up Dead Man” zadebiutuje w bliżej nieokreślonym terminie 2025 roku. Po cichu mam nadzieję na małą zmianę przynajmniej polskiego podtytułu...


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1170

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze