5
12.01.2024, 16:30Lektura na 1 minutę

„Wiedźmin”: Laurence Fishburne zagra Regisa w serialu Netfliksa

Nie da się ukryć, że obsadzenie roli najsłynniejszego cyrulika na Kontynencie było gorąco wyczekiwane przez fanów. W końcu już oficjalnie wiemy, kto go zagra.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Netflix oficjalnie opublikował informację o obsadzeniu w roli Regisa Laurence'a Fishburne'a. W styczniu ma rozpocząć się preprodukcja czwartego sezonu serialu, no i zapewne, zgodnie z fabułą książek, powinniśmy zobaczyć w nim słynnego cyrulika. 

Laurence Fishburne znany jest przede wszystkim z roli Morfeusza w „Matriksie”, ale również z serialu „Hannibal”, „Johna Wicka” czy „Rzeki Tajemnic”. Jego przełomowym występem była trzecioplanowa rola w „Czasie Apokalipsy” Francisa Forda Coppoli, gdzie mając 18 lat zagrał Tyrone'a Millera. Aktor pojawiał się jeszcze okazjonalnie w produkcjach DC czy Marvela. 

Czwarty sezon „Wiedźmina” to również pojawienie się Liama Hemswortha w roli Geralta, którego zastąpiono po odejściu Henry'ego Cavilla. Plotki sugerowały, że znany z „Supermana” aktor nie dogadywał się z twórcami serialu.

Myślicie, że Laurence Fishburne podoła najbardziej wyczekiwanej roli serii? 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów329

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze