35
29.10.2022, 20:46Lektura na 2 minuty

Henry Cavill nie będzie Wiedźminem w serialu Netfliksa! Znany następca od 4. sezonu

„Henry Cavill przekazuje miecz następnemu aktorowi...”, czytamy na stronie Netfliksa.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Netflix potwierdził plotki. Mimo że niedawno zapowiedziano sezon trzeci serialu „Wiedźmin”, tzw. zielone światło dostał właśnie następny, czwarty. Ku naszemu zaskoczeniu będzie się to również wiązać z odejściem Henry'ego Cavilla, który dotychczas wcielał się w główną serialową rolę.

Wiedźminem od czwartego sezonu zostanie Liam Hemsworth. Znany jest m.in. z „Igrzysk Śmierci”, gdzie zagrał Gale'a Hawthorne'a, czy też z „Dnia Niepodległości: Odrodzenia” (Jake Morrison).


Henry Cavill przekaże swoje miecze Liamowi Hemsworthowi – nowemu Geraltowi z Rivii – po sezonie 3.


Henry Cavill zbudował sobie na przestrzeni lat solidną reputację twarzy „Wiedźmina”. Przeszedł drogę od zaskoczenia – w podważaniu decyzji powoływano się na jego role m.in. w „Supermanie” – po wielką sympatię fanów. Okazało się bowiem, że prywatnie jest fanem serii, a zagranie Geralta to spełnienie jego marzeń. Istnieje nawet mod dodający twarz Cavilla do Wiedźmina 3 od CD Projektu. Dosłownie dwa dni temu aktor udzielił kolejnego wywiadu, w którym dzielił się z odbiorcami swoją pasją do gier oraz malowania figurek z Warhammera.

Obaj aktorzy wystosowali oświadczenia, w których wyrazili do siebie wzajemny szacunek. Henry Cavill pogratulował swojemu następcy nowej roli, natomiast Hemsworth Cavillowi – dotychczasowych osiągnięć w serialu.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze