4
14.09.2022, 08:45Lektura na 2 minuty
Plotka

„Wiedźmin”: Netflix ponoć już planuje 4. i 5. sezon serialu

Netflix ledwo skończył kręcić trzeci sezon „Wiedźmina”, a być może już zamierza się wziąć za dwa kolejne, i to jeden po drugim.

Jak ten czas leci. Mam wrażenie, że pierwszy sezon „Wiedźmina” pojawił się wczoraj, a w praktyce dopiero co zakończono zdjęcia do trzeciego. Co jeszcze ciekawsze, już pojawiają się plotki, że planowane są dwa kolejne sezony. Smutniejszą wiadomością jest to, że jeśli te informacje okażą się prawdą, będziemy mieć więcej sezonów serialu niż gier o Wiedźmaku (nie licząc tych mniejszych). Przynajmniej dopóki CD Projekt Red nie zrealizuje planów na kolejne odsłony nowej sagi.

Na ten moment Netflix nie odniósł się do sprawy, więc wieści pozostają nieoficjalne i opierają się na źródłach serwisu Redanian Intelligence. Ale na tym nie koniec, bo nie samo nakręcenie nowych sezonów jest na rzeczy – w końcu przy odpowiednim odbiorze trzeciego, kontynuacja najpewniej i tak by się ukazała – ale mają powstawać jeden po drugim. Zapowiedzenie czegoś takiego, jeszcze przed ukazaniem się trzeciego sezonu, z pewnością byłoby dość odważnym krokiem.

Może i nie ma co wyprzedzać faktów, ale jeśli studio z czerwonym „N” miałoby w najbliższym czasie ogłosić dalsze prace nad „Wiedźminem”, jest szansa, że będzie to miało miejsce na zbliżającym się Tudum 2022. To wydarzenie, na którym zapowiedziane zostaną nowe produkcje i kontynuacje na Netfliksie. Rozpocznie się 24 września i będziecie mogli je obejrzeć na YouTubie, a jeśli chcecie wiedzieć więcej już teraz, zachęcam do zerknięcia na oficjalną stronę.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów538

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane