13.09.2022, 07:45Lektura na 4 minuty

„Wiedźmin” Netfliksa: Zakończono zdjęcia do 3. sezonu serialu

Netflix zakończył zdjęcia do 3. sezonu serialowego „Wiedźmina”, a Henry Cavill podziękował ekipie za ciężką pracę.


Jakub „rajmund” Gańko

Prace na planie 3. sezonu netfliksowego „Wiedźmina” szczęśliwie dobiegły końca. Przypomnijmy, że nie przebiegały one bezproblemowo. W lipcu wstrzymał je (który już raz?) COVID, który dotknął samego Henry'ego Cavilla. Jak informuje portal Redanian Intelligence, teraz gwiazdor podziękował całej ekipie za współpracę przy nowych odcinkach serialu, zaznaczając, że nie było wcale łatwo.


Cóż to był za sezon! Chciałem tylko podziękować wam wszystkim za determinację i oddanie w ciągu tych niełatwych zdjęć. Mam nadzieję, że teraz znajdziecie czas na zasłużony odpoczynek.


Henry Cavill

Zakończenie zdjęć potwierdziła także Bola Ogun, reżyserka finałowych odcinków tego sezonu, oraz producent serialu, Steve Gaub.

Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków „Wiedźmina” od Netfliksa? Postprodukcja poprzednich sezonów zajmowała ok. pół roku: 6 miesięcy w przypadku pierwszego sezonu i 7 przy drugim. Można więc ostrożnie założyć, że 3. sezon trafi do oferty streamingowego giganta latem przyszłego roku.

W nadchodzących odcinkach „Wiedźmina” nie powinno brakować nowych twarzy. Do obsady dołączyło kilka świeżych nazwisk, w tym polska aktorka. Tymczasem jeszcze w tym roku otrzymamy spin-off „Rodowód krwi”, którego akcję osadzono na 1200 lat przed wydarzeniami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów955

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane