28.07.2022, 08:15Lektura na 1 minutę

„Wiedźmin” Netfliksa: COVID wstrzymał prace na planie 3. sezonu

Plotki z planu 3. sezonu „Wiedźmina” Netfliksa mówią, że Henry Cavill został zarażony koronawirusem.


Jakub „rajmund” Gańko

Wiem, że nagłówek mówiący o wstrzymaniu prac na planie serialu „Wiedźmin” ze względu na COVID brzmi jak coś żywcem wyjętego z 2020 roku, ale to zupełnie świeża wieść. Po prostu historia lubi się powtarzać i koronawirus kolejny raz pokrzyżował plany filmowcom.

Jak donosi The Hollywood Reporter, Henry Cavill miał uzyskać pozytywny wynik testu na COVID. Informacja nie została potwierdzona, ale sam Netflix ogłosił, że zdjęcia do 3. sezonu „Wiedźmina” faktycznie zostały wstrzymane z powodu koronawirusa i ruszą ponownie dopiero wtedy, gdy twórcy będą mieli pewność, że jest to bezpieczne.

Czy to oznacza kolejne opóźnienia w produkcji serialowego „Wiedźmina”? Pandemia dwukrotnie opóźniła prace nad drugim sezonem, w tym przypadku jednak perturbacje nie powinny trwać tak długo, jak poprzednim razem (przerwa, która miała potrwać kilka tygodni, przedłużyła się o miesiące). Poza tym trzeci sezon nie miał dotąd ustalonej daty premiery (oprócz ogólnikowego 2023 roku), więc oficjalnie nic się nie opóźnia.

Tymczasem do obsady w tym sezonie dołączyło kilka nowych nazwisk, w tym polska aktorka. A jeszcze przed premierą trzeciego sezonu „Wiedźmina” dostaniemy spin-off „Rodowód krwi”, którego akcję osadzono na 1200 lat przed wydarzeniami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane