Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPlotka: Sony szykuje nowe PlayStation 3. Piratoodporne...

Hut wtorek, 22 lutego 2011, 8:44 Plotka
PlayStation 3 Slim
PlayStation 3 Slim

To na razie informacja nie potwierdzona, ale mówiąc szczerze bardzo wiarygodna. "Branżowy informator" serwisu Everything HQ, twierdzi, że Sony pracuje nad nową wersją PlayStation 3, które będzie odporne na opracowaną obecnie przez hakerów metodę obejścia zabezpieczeń konsoli. 

Zgodnie z informacjami otrzymanymi przez Everything HQ, nowe PlayStation 3 miałoby być, oczywiście, modelem Slim, wyposażonym w dysk twardy o pojemności 300GB. By zachęcić klientów do zakupu, nowy model miałby pojawić się na rynku w cenie niższej, niż obecne (co dodatkowo mogłoby przyczynić się do dalszego zwiększenia tzw. bazy zainstalowanych użytkowników).

Takie posunięcie wydaje się bardzo rozsądne - zagrożenie ze strony złodziei piratów rośnie, a już przy pierwszych doniesieniach na temat obejścia zabezpieczeń konsoli, specjaliści twierdzili, że tylko nowy model PlayStation 3 jest rozwiązaniem problemu.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 27 kwietnia 2011, 13:10   Pindek

@Czechoslaw
Tak przy okazji to PS4 będzie w 2014.

wtorek, 22 lutego 2011, 23:43   Szym00n

Grania na piracie w single nigdy nie uda im się zatrzymać, ani yą konsolą, ani żadną inną. Co innego oczywiście z multi, chociaż i to się da obejść w ten czy inny sposób.

wtorek, 22 lutego 2011, 22:15   szokul22

jesteście nie sprawiedliwi SONY bardziej dba o swoich polskich użytkowników(lokalizacja exclusivów, normalny dostęp do PSN) a poza tym piraci to frajery, lamusy, złodzieje... i trzeba ich zwalczać i oby SONY się nie poddało za wcześnie

wtorek, 22 lutego 2011, 19:25   dejwi17

Sony zamiast wydawać kupę pieniędzy na, prawników, adwokatów, sąd mogłoby wydać kupę kasy na profesjonalne zabezpieczenia. Może to chociaż na jakiś czas powstrzymało piratów...

wtorek, 22 lutego 2011, 19:02   Packbin

O tak... Gwarancja 2 lata. Dzień po kupnie YLOD...

wtorek, 22 lutego 2011, 18:52   Sergi

Gadanie. Nie będzie piratoodporna tylko wytrzyma kolejne kilka miesięcy (lat?). A jak powiedzą co zmienili to ją tylko narażą, więc pewnie nieprędko się dowiemy ;]

wtorek, 22 lutego 2011, 18:34   KhazarOne

I niby co w niej zmienią, dzięki czemu stanie się piratoodporna?

wtorek, 22 lutego 2011, 18:32   Nocturn1012

Jak będzie tańsze to kupię :) Nie jestem złodziejem więc mam czyste sumienie.

wtorek, 22 lutego 2011, 18:29   REEEX

No rzeczywiście, jeżeli PS3 znacząco stanieje, to zacznę poważnie myśleć o kupnie.

wtorek, 22 lutego 2011, 17:31   korred02

@Krotkopis
Podasz jakieś powody, czy piszesz, żeby napisać?A co do artykułu, to... 300 GB za mniej niż 1100 zł? Do tej chwili żałowałem, że nie mam tego wspaniałego urządzenia, teraz wiem, że opłaciło się zwlekać z zakupem. Oby szybko weszła na rynek.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z