Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

No More Heroes: Kolejny remake na PS3 w drodze

CD-Action czwartek, 21 kwietnia 2011, 0:16 News
No More Heroes: Red Zone
No More Heroes: Red Zone

Zeszłoroczne No More Heroes: Heroes Paradise (remake NMH w wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360) nie zdążyło jeszcze wypłynąć poza Azję, a Marvelous Interactive już zapowiedziało kolejną wersji gry. No More Heroes: Red Zone pojawi się na japońskich półkach sklepowych 21 lipca. Póki co niczego nie wiadomo na temat europejskiej premiery.

Zapowiedź pojawiła się w Weekly Famitsu, japońskim tygodniku o grach. No More Heroes: Red Zone przyniesie ze sobą kilka istotnych zmian względem poprzedniego, niezbyt udanego wznowienia gry. Zapowiedziano wsparcie dla kontrolera Move, więc siekanie katano-jarzeniówką będzie znacznie przyjemniejsze. Istniejący już tryb Boss Battle dostanie pięciu dodatkowych przeciwników znanych z No More Heroes 2 oraz internetowe rankingi. Pojawi się też dziesięć misji, które zostały usunięte z wersji na Wii. Oprócz tego zniknie cenzura (No More Heroes: Heroes Paradise w wersji na PlayStation 3 było pozbawione m.in. krwi). Pierwsze wydanie gry ma zawierać kod na paczkę "Silvia's 18 Forbidden Pack" w skład której wchodzą cztery nowe katany, cztery kolorki dla motocyklu i tryb Forbidden View, służący do swobodnych oględzin postaci i pokoju Travisa.

Pierwszy remake wzbudzał mieszane uczucia ze względu na liczne glitche i kiepską oprawę graficzną. Na chwile obecną nie wiadomo czy No More Heroes: Red Zone będzie bazowało na zeszłorocznym porcie popełnionym przez Feel Plus.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

CD-Action

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
7

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z