Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Deadfall Adventures: Wycieczka na Saharę [WIDEO]

Adzior czwartek, 7 listopada 2013, 15:44 News
Deadfall Adventures
Deadfall Adventures

Wiecie, jak nazywa się gra akcji dla diabłów? Oczywiście, jest to Un-czart-ed. Jeśli tym wspaniałym żartem wysuszyłem świeżo umyte podłogi w waszych domach, nie wybijajcie się z nastroju - nowy zwiastun Deadfall Adventures zabierze was na Saharę.

Sahara w Deadfall Adventures:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 listopada 2013, 18:51   777x

@Clexane
To może i lepiej że zagadki niewymagające, mniej przestojów w rozgrywce. Więcej strzelania. Grafika wystarczająca powinna być, jak dla mnie. Jedyny problem to błędy w grze, jeśli będą występować. Ale może do czasu jak zagram, ponaprawiają wersje Beta gry.

czwartek, 7 listopada 2013, 18:48   arturdzie

@Clexane O ile pamiętam twórcy obiecali ze będzie do wyboru poziom zagadek.Ze zanim rozpoczniemy grę to mamy do wyboru uproszone ze będą si pokazane jak je rozwiązać lub bez uproszeń.

czwartek, 7 listopada 2013, 18:17   Clexane

No niestety, zawiodę was. Miałem okazję pograć 15 minut w Deadfall Adventures na PGA i gra prezentuje się bardzo słabo, zarówno pod względem grafiki ( może to błąd wystawców, ale przy słabej grafice, gra miała poważne zawiechy ) jak i samej rozgrywki, która jest nudna, a zagadki nie wymagające.

czwartek, 7 listopada 2013, 17:47   777x

Jestem ciekawy co tam ciekawego w grze, mus zagrać!

czwartek, 7 listopada 2013, 17:47   Chapka

Gra wygląda co raz lepiej na filmikach i screenach, ciekawe jakie będą noty? Z drugiej stronie nie rozumiem jak ekipa, która zajmuje się tak skomplikowanym kodem jakim jest gra komputerowa nie może stworzyć porządnej strony internetowej towarzyszącej temu produktowi, ta która jest oficjalną stroną Deadfall Adventure wygląda jakby była zrobiona w czasach, o których opowiada.

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Stowarzyszenie Polskie Gry o krok od zdobycia państwowych pieniędzy

News
środa, 28 października 2015

stowarzyszenie-polskie-gry-o-krok-od-zdobycia-panstwowych-pieniedzy CD Projekt, CI Games, Flying Wild Hog, People Can Fly, Techland, The Farm 51, Vivid Games, 11 bit studios, Artifex Mundi, Bloober Team i Fueoro Games mówią w tej sprawie jednym głosem.

Komentarzy:
24

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z