Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Duża aktualizacja oprogramowania PlayStation 4 z datą premiery

Piotrek66 piątek, 24 października 2014, 17:52 News
PlayStation 4
PlayStation 4

Sporo nowości dostaną wkrótce posiadacze PlayStation 4. W przyszłym tygodniu udostępniona zostanie największa jak dotąd aktualizacja oprogramowania konsoli oznaczona numerkiem 2.0,. kiedy się dokładnie pojawi i co ze sobą przyniesie?

Nowa aktualizacja oprogramowania PlayStation 4 wprowadzi sporo dodatkowych funkcji. Najważniejszą wydaje się możliwość wgrywania nagranych filmików nie tylko na Facebooka, ale także na YouTube’a. Poza tym użytkownicy będą też mogli przekazywać „wirtualnie” pada swoim znajomym. Dzięki temu będą mogli poprosić ich o przejście trudnego fragmentu w produkcjach singlowych lub grać z nimi w multi (nawet jeśli nie będą mieli danej gry).

Co jeszcze? Będzie można też słuchać muzyki w trakcie rozgrywki, którą można będzie odtworzyć z pamięci USB. Pojawi się też możliwość zmiany koloru tła menu PS4, a to oczywiście nie jedyne zmiany i nowości, które zaimplementowane w wersji 2.0.

Sama aktualizacja udostępniona zostanie w przyszłym tygodniu – przedstawiciele Sony poinformowali na Twitterze PlayStation, że ukaże się ona 28 października. To wtorek, można więc założyć, że termin dotyczy Stanów Zjednoczonych – Europejczycy dostaną zapewne nowy firmware dzień później, 29 października.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Sony, PlayStation 4, PlayStation, PlayStation 3,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 26 października 2014, 11:16   tirtel

Wow, słuchaie muzyki z USB ? Czy to czasem nie był domyślny "ficzer" Xboxa 360 ? O _ O

sobota, 25 października 2014, 17:16   MeSSer

Granie multi ze znajomym bez posiadania gry ? Sprzedaż niektórych gier spadnie o połowę :D

sobota, 25 października 2014, 16:31   Bigshark26

Ta aktualizacja może dać sporo udogodnień dla graczy, szczególnie jeżeli bierzemy pod uwagę tryb multi.
@zoldator nie mam PS&039;a, ale w PC mam karte graficzną z trybem nagrywania i jak chcę to sobie zapisuje ost. 5 minut gry. 5 minut starczy mi na nagranie naprawde ciekawych fragmentów gry, ale zajmuje mi 2GB.
Mam tak zapchane jedynie 50GB, ale jak masz 15 minut gry i pomnożysz przez liczbę graczy to może być problematyczne dla serwerowni
Dlatego też przypuszczam, że z limitem nic nie zrobią.

piątek, 24 października 2014, 22:32   Blik

Granie w multi ze znajomym bez posiadania danej gry to najlepsze co zaczyna oferować ta generacja. Mam PS3 i ciągle kumpel pyta się w co gramy, problem w tym, że nie mamy dwóch taki samych gier ;P

piątek, 24 października 2014, 18:45   zoldator

Kiedy zdejmują limit nagrywania do 15 minut?

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z