Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCDP RED przypomina, że Wiedźmina 3 osadzono w pięknym świecie [WIDEO]

czort piątek, 29 maja 2015, 14:00 News
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Co z tego, że gra zdążyła się już rozgościć w domach i na półkach. Redzi w promocji Dzikiego Gonu nie ustają. I chwała im za to, jeśli owocami ich uporu mają być takie prześliczne nagrania.

Usiądźcie wygodnie i jeśli nie dane Wam było jeszcze w Wiedźmina 3 zagrać, przenieście się do na chwilę do świata Geralta.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 2 czerwca 2015, 20:09   Zmrok

@Azylish
Szczerze mówiąc myślałem, że jest możliwe tylko nieszczęśliwe zakończenie o.O

niedziela, 31 maja 2015, 22:25   Azylish

@Zmrok a co trzeba było zrobić żeby się to tak nieszczęśliwie skończyło, bo u mnie był happy end i nie potrawie sobie skojarzyć co można by zrobić żeby było inaczej czyt. zakończenie o którym mówicie.

niedziela, 31 maja 2015, 20:10   Zmrok

[spoiler nie czytać!!!!!]
@NarcissusBaz
A mianowicie to, że ot takie pójście na śmierć wydaje mi się mało przekonującym antidotum na białe zimno.. Przecież ona zamarzła (o tym, że zamarzła powiedziała ta ostatnia wiedźma) w Bóg wie jakim świecie, nie wiadomo czy w świecie Geralta, i nic nie wiadomo, czy to coś dało...
Ale być może właśnie tak miało być, żeby było bardziej dramatycznie :)

niedziela, 31 maja 2015, 20:03   Zmrok

[spoiler nie czytać!!]
@NarcissusBaz
Jest coś w tym co mówisz - rzeczywiście były takie wróżby - jednak mimo to była też wróżba w momencie, gdy Geralt był u wiedźm aby dowiedzieć się co i jak z Ciri, jedna z wiedźm tam mówiła, że Geralt i Ciri wrócą, aby je zabić, ale to nie one zginą - i tu się myliły. Więc też nie jest tak, że każda wróżba się sprawdza.... Choć jednak w większości się sprawdzają, niestety.
Nie odmówię, jak już wcześniej wspomniałem, geniuszu zakończeniu, ale jedna rzecz mi się nie podoba,

niedziela, 31 maja 2015, 19:03   loccothan

Tu troszkę Modów i Tips&Tricks -> Porady
Mój BLOG -> http:loccothan.blogspot.com/p/tweaks.htmlA w W3 dopiero mam 18 lev ;-)

niedziela, 31 maja 2015, 12:20   Dyzio19

Nie zapominajmy, że Geralt jest w W3 doświadczonym wojem i grupa byle bandytów nie powinna stanowić dla niego wyzwania :)

niedziela, 31 maja 2015, 10:11   mustang2009

...jeszcze się zobaczy ;)
Głupie ograniczenie znaków... Przecież komenty powyżej 500 mogłyby się zawijać. + edycja komentów i full wypas :)

niedziela, 31 maja 2015, 10:10   mustang2009

...skończyć śmiercią Geralta. Oczywiście aż tak szybko życie nie schodzi + mam jedzonko + mogę ratować się ucieczką i zazwczaj wychodzę ze starcia cało. Ale miałem przypadek zbadania 1 miejsca, gdzie natknąłem się na alghule i "myślałem, że dam im radę". Nie dałem. Ale po solidnym przygotowaniu było lepiej. A na najwyższy nie mam zamiaru przełączać. Nie chcę tracić czasu i nerwów na byle grupę wilków. Dobrze gra mi się na normalnym, jest to dla mnie satysfakcjonujące i tak zostanie. Może kiedyś spróbuję,...

niedziela, 31 maja 2015, 10:10   mustang2009

rusek1 Nie zgodzę się. W Wieśka 2 grałem na normalu do czasu spotkania z królową endriag, której nie dawałem rady. Wcześniej też bywało ciężej(np nekkery) ale tu nie wytrzymałem i przełączyłem na "łatwy". I dopiero na łatwym mogę stwierdzić, że gra przechodzi się sama, przeciwnicy się nie blokują, żadne wyzwanie. A w W3 zacząłem grać na średnim i na razie jest ok. Choć przy walkach z bossami lub z grupą przeciwników trzeba bardzo uważać, kilka złych ruchów lub zostanie otoczonym przez wrogów może się...

niedziela, 31 maja 2015, 3:53   NarcissusBaz

[spoiler nie czytać!!]
W podróży z Avallac&039;h docieramy do czasu, w którym Białe Zimno zniszczyło świat i zabiło wszelkie życie. Natrafiamy też na pamiętniki, w których opisane są ostatnie chwile pewnego człowieka, który w chłodzie i głodzie jest świadkiem końca świata. Przypomniałem to sobie w ostatniej części gry i wiedziałem, że Ciri musi odejść. Dla większego dobra, dla ratowania tego świata, jakkolwiek plugawy i zepsuty by on nie był. A taki akt wymaga ofiar i poświęcenia. Uwielbiam to zakończenie :)

Podobne newsy

CD Projekt przejmuje studio Molasses Flood

News
piątek, 22 października 2021

cd-projekt-przejmuje-studio-molasses-flood Amerykański developer będzie pracował nad „ambitną” grą.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z